موجودی‌حساب باشگاه پرسپولیس؛ فقط هفت میلیون!

ورزشی
موجودی‌حساب باشگاه پرسپولیس؛ فقط هفت میلیون!

باشگاه پرسپولیس از نظر مالی شرایط بسیار بدی دارد تا جایی که برخی بازیکنان این تیم مجبور شده‌اند از سرمربی تیمشان پول قرض بگیرند.

مشکلات باشگاه پرسپولیس با تغییر مدیریت هم حل نشده و شرایط مالی این باشگاه به قدری آشفته است که برخی از بازیکنان این تیم مجبور شده‌اند از یحیی گل‌محمدی پول قرض بگیرند.

اگرچه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس مدعی بود که با بازیکنان این تیم بابت قرارداد فصل پیش‌شان تسویه حساب کرده اما نفرات جدید این تیم اکثرا بدون دریافت مبلغی، قرارداد امضا کرده‌اند و حتی برخی از آنها پول رضایت‌نامه‌شان را از جیب دادند تا بعدا از باشگاه دریافت کنند که این اتفاق هنوز رخ نداده است.

مدیریت پیشین پرسپولیس برای اینکه طلب برانکو را پرداخت کند مجبور شد از کارگزار باشگاه پول بگیرد تا حدی که کارگزار این باشگاه از ۱۱۰ میلیاردی که باید در مدت یک سال به پرسپولیس پرداخت می‌کرد، تاکنون ۷۵ میلیارد تومان داده است.

این مسئله نشان می‌دهد که باشگاه پرسپولیس برای پرداخت قرارداد این فصل بازیکنان و مربیانش با مشکل جدی مواجه است و نمی‌تواند فقط روی کارگزار خود حساب کند. در بین اعضای هیئت مدیره این باشگاه هم افرادی پیدا نمی‌شوند که بخواهند پولی به باشگاه ترزیق کنند. می‌ماند پاداش آسیایی که به خاطر تحریم‌ها حداقل چند ماهی زمان می‌برد که به باشگاه پرسپولیس برسد.

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس هم امروز اعلام کرد که تنها حدود هفت میلیون تومان در حساب باشگاه پرسپولیس است! حساب تقریبا خالی باشگاه پرسپولیس به معضلی بزرگ برای این باشگاه تبدیل شده و در این شرایط گل‌محمدی مجبور شده به برخی از بازیکنانش که از شهرستان آمده و در هتل اقامت دارند پول قرض بدهد. به طور حتم در شأن فینالیست آسیا نیست که بازیکنانش از سرمربی پول قرض کنند و باید دید باشگاه پرسپولیس چه زمانی از نظر مالی به ثبات می‌رسد.

بازدید اپلیکیشن 22 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ویدئو | اهدای جایزه فوتبالیست قرن به رونالدو ویدئو | اهدای جایزه فوتبالیست قرن به رونالدو
ورزشی
جایزه فوتبالیست قرن (۲۰۲۰-۲۰۰۱) توسط گلوب ساکر به کریس رونالد فوق ستاره پرتغالی اهدا شد. در این مراسم همچنین روبرت لواندوفسکی برترین بازیکن سال ۲۰۲۰، پپ گواردیولا برترین سرمربی قرن، هانسی فلیک برترین مربی سال ۲۰۲۰، خورخه مندس برترین مدیر برنامه قرن، بایرن مونیخ برترین باشگاه سال ۲۰۲۰ و رئال…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
دوشنبه ۱۵ دی *** هفته ۱۰ لیگ برتر ایران صنعت نفت آبادان - نفت‌ مسجدسلیمان ساعت: ۱۵:۰۰زنده از شبکه ورزش *** هفته ۱۰ لیگ برتر ایران استقلال - آلومینیوم اراک ساعت: ۱۶:۳۰زنده از شبکه سه *** هفته ۱۷ لیگ برتر انگلیس ساوتهمپتون - لیورپول ساعت: ۲۳:۳۰زنده از شبکه ورزش...
گل زیبای محمدی به الخریطیات را تماشا کنید گل زیبای محمدی به الخریطیات را تماشا کنید
ورزشی
مهرداد محمدی، ستاره ایرانی خط حمله تیم العربی به شکل زیبایی گلی برای تیمش در دیدار مقابل الخریطیات در لیگ ستارگان قطر به ثمر رساند....

پاسخ دهید