موجودی‌حساب باشگاه پرسپولیس؛ فقط هفت میلیون!

ورزشی
موجودی‌حساب باشگاه پرسپولیس؛ فقط هفت میلیون!

باشگاه پرسپولیس از نظر مالی شرایط بسیار بدی دارد تا جایی که برخی بازیکنان این تیم مجبور شده‌اند از سرمربی تیمشان پول قرض بگیرند.

مشکلات باشگاه پرسپولیس با تغییر مدیریت هم حل نشده و شرایط مالی این باشگاه به قدری آشفته است که برخی از بازیکنان این تیم مجبور شده‌اند از یحیی گل‌محمدی پول قرض بگیرند.

اگرچه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس مدعی بود که با بازیکنان این تیم بابت قرارداد فصل پیش‌شان تسویه حساب کرده اما نفرات جدید این تیم اکثرا بدون دریافت مبلغی، قرارداد امضا کرده‌اند و حتی برخی از آنها پول رضایت‌نامه‌شان را از جیب دادند تا بعدا از باشگاه دریافت کنند که این اتفاق هنوز رخ نداده است.

مدیریت پیشین پرسپولیس برای اینکه طلب برانکو را پرداخت کند مجبور شد از کارگزار باشگاه پول بگیرد تا حدی که کارگزار این باشگاه از ۱۱۰ میلیاردی که باید در مدت یک سال به پرسپولیس پرداخت می‌کرد، تاکنون ۷۵ میلیارد تومان داده است.

این مسئله نشان می‌دهد که باشگاه پرسپولیس برای پرداخت قرارداد این فصل بازیکنان و مربیانش با مشکل جدی مواجه است و نمی‌تواند فقط روی کارگزار خود حساب کند. در بین اعضای هیئت مدیره این باشگاه هم افرادی پیدا نمی‌شوند که بخواهند پولی به باشگاه ترزیق کنند. می‌ماند پاداش آسیایی که به خاطر تحریم‌ها حداقل چند ماهی زمان می‌برد که به باشگاه پرسپولیس برسد.

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس هم امروز اعلام کرد که تنها حدود هفت میلیون تومان در حساب باشگاه پرسپولیس است! حساب تقریبا خالی باشگاه پرسپولیس به معضلی بزرگ برای این باشگاه تبدیل شده و در این شرایط گل‌محمدی مجبور شده به برخی از بازیکنانش که از شهرستان آمده و در هتل اقامت دارند پول قرض بدهد. به طور حتم در شأن فینالیست آسیا نیست که بازیکنانش از سرمربی پول قرض کنند و باید دید باشگاه پرسپولیس چه زمانی از نظر مالی به ثبات می‌رسد.

بازدید اپلیکیشن 22 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

صعود پورتو در جام حذفی؛ طارمی گل زد و پاس گل داد صعود پورتو در جام حذفی؛ طارمی گل زد و پاس گل داد
ورزشی
امشب در جام حذفی پرتغال، پورتو مهمان تیم ناسیونال بود. در این بازی پورتو تا دقیقه ۸۸ با نتیجه ۲-۱ از مهمان خود عقب و در آستانه حذف از این مسابقات بود اما در این دقیقه با پاس گل مهدی طارمی به اوانیلسون بازی به تساوی و وقت های اضافه…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
دوشنبه ۲۲ دی *** معوقه هفته ۸ لیگ برتر ایران استقلال - پرسپولیس ساعت: ۱۶:۳۵زنده از شبکه سه *** لیگ برتر والیبال شهرداری قزوین - لبنیات هراز آمل ساعت: ۱۷:۰۰زنده از شبکه ورزش...
پیروزی پرگل توپچی‌ها؛ خلاصه آرسنال-نیوکاسل را ببینید پیروزی پرگل توپچی‌ها؛ خلاصه آرسنال-نیوکاسل را ببینید
ورزشی
در آخرین بازی از هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس دوشنبه شب تیم فوتبال آرسنال با نتیجه ۳ بر صفر بر میهمان خود نیوکاسل غلبه کرد و با این پیروزی به رده دهم جدول صعود کرد. گل‌های این بازی که آخرین بازی توپچی‌ها در نیم‌فصل نخست لیگ برتر بود را پیر…...

پاسخ دهید