موافقت نیسان با اعطای پاداش ۴۰ میلیون دلاری برای بازنشستگی کارلوس گوئن

دانش و فناوری
موافقت نیسان با اعطای پاداش ۴۰ میلیون دلاری برای بازنشستگی کارلوس گوئن

هفت صبح| روزنامه آمریکایی فایننشیال تایمز فاش کرد شرکت ژاپنی نیسان با اعطای پاداش ۴۰ میلیون دلاری به کارلوس گوئن مدیرعامل برکنارشده کنسرسیوم رنونیسان میتسوبیشی موافقت کرده است.
در سندی که اخیرا از مذاکرات هیئت مدیره نیسان پرده برداشت، هیروتو سایکاوا مدیرعامل نیسان موافق پرداخت مذکور به گوئن است و حتی پیش از آن از سال ۲۰۱۲ نیز با اعطای دامنه اختیارات گسترده به گوئن در دفاتر گروه واقع در لبنان، ریودوژانیرو و پاریس موافقت داشته است. گویا هنوز برای پایان یافتن این داستان زمان لازم است و به نظر باید منتظر کشف ابعاد جدیدی از این پرونده باشیم.
با خروج گوئن از گروه و بازنشسته شدن وی، بحث استفاده از زیرساخت‌ها و اموال عمومی گروه توسط کارلوس گوئن مطرح است که گویا شرکت و بازرسان عالی بخش مالی رنونیسان اعتقادی خلاف نظر خانواده و وکیل گوئن دارند. بازرسان معتقدند وی در دوره تصدی خود بر گروه کفایت لازم را برای استفاده از اموال عمومی شرکت به خرج نداده است.

بازدید اپلیکیشن 73 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

رونمایی از تک‌نگاری، خودرو جذاب ایرانی-ژاپنی رونمایی از تک‌نگاری، خودرو جذاب ایرانی-ژاپنی
کاربران ویژه - دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح | محشر است. چیزی کمتر از این را نمی‌توان به کانسپت تازه اینفینیتی نسبت داد. خودرویی که قرار است سهم بازار زیربرند لوکس نیسان در بازارهای چین، آمریکای شمالی و اروپا را افزایش دهد و مسیر را برای ظهور دوباره یک قدرت بلامنازع در بازار محصولات پریمیوم…...

پاسخ دهید