دانلود اپلیکیشن هفت صبح

مواجهه بایدن با معترضان حامی ترامپ در دو ایالت آمریکا

جهان
مواجهه بایدن با معترضان حامی ترامپ در دو ایالت آمریکا

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در جریان سفر روز سه شنبه خود به ایالات نیویورک و نیوجرسی این کشور که به سبب طوفان آیدا دچار آسیب شده‌اند، با تظاهران معترضان مخالفی که عمدتا از حامیان دونالد ترامپ بودند، مواجه شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بایدن به هنگام سر زدن به منطقه مانویل ایالت نیوجرسی و بازدید از خسارات ایجاد شده از سوی طوفان آیدا و تداوم امدادرسانی مربوط به بلایای طبیعی با یک گروه از معترضانی که پرچم دونالد ترامپ را حمل می‌کردند، مواجه شد.

یک خبرنگار حوزه کاخ سفید گفت: گروه حامی ترامپ که به سمت بایدن فریاد می زدند یک گروه از ماموران سرویس مخفی را وادار کردند که در ضمن ادامه پیاده روی بایدن و صحبتش با تعداد بیشتری از ساکنان منطقه، بر آنها تمرکز کنند. این صحبت بایدن شامل یک پسربچه کوچک که چند دقیقه قبل با سناتور کوری بوکر دیدار داشت، نیز بود.

بر اساس یک گزارش دیگر، معترضان بایدن را “مستبد” خوانده و خواستار استعفایش شدند. آنها همچنین به آمریکایی‌های باقی مانده در افغانستان بعد از پایان برنامه خارج سازی دولت بایدن از آن کشور اشاره کردند. این معترضان همچنین گفتند که با توجه به جا ماندن تعدادی آمریکایی در افغانستان، بایدن در قبال دیگر آمریکایی های نیز چنین کاری کرده و آنها را پشت سرش رها می کند.

بازدید اپلیکیشن 20 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید