معرفی یکی از بهترین هنرستان حسابداری و دوره حسابداری

اقتصادی
معرفی یکی از بهترین هنرستان حسابداری و دوره حسابداری

رپورتاژ آگهی| کدام دوره حسابداری مناسب من است؟ حسابداری را باید از کجا یاد بگیرم؟ هنرستان حسابداری بهتر است یا دوره‌های آموزشگاهی؟ قبل از تصمیم به شروع یادگیری در حوزه مالی، بهتر است با بهترین و تنها هنرستان فناوری مالی کشور آشنا شوید.

هنرستان و دوره حسابداری

چرا و چگونه حسابدار شویم؟

حسابداری یک شغل فنی و یک مهارت اکتسابی است. هیچ کس حسابدار به دنیا نمی‌آید و بهترین حسابدارها هم روزی، از پایه و نقطه صفر شروع کرده‌اند. بازار کار حسابداری، مملو از کسانی است که دانش امور مالی مقدماتی را دارند اما توانایی و مهارت ندارند. در صورتی که شرکت‌ها به دنبال حسابدارانی هستند که علاوه بر دانش حسابداری، توانایی و مهارت کافی هم داشته باشند.

برای حسابدار شدن، می‌توانید از ساده‌ترین حالت یعنی دوره حسابداری تجربی و در محل کار، شروع کنید. اما این آموزش‌ها شما را یک حسابدار ساده و پایه می‌کند. امکان رشد ندارید و ارتقای شغلی هم نخواهید داشت. در مقابل می‌توانید به سراغ آموزش‌های آموزشگاهی و آکادمیک بروید. هر چند برای کسانی که هنوز سن زیادی ندارند، امکان تحصیل در هنرستان حسابداری هم وجود دارد.

آموزش حسابداری را از کجا شروع کنیم؟

برای شروع آموزش‌های حسابداری و مالی، اول به خودتان نگاه کنید. توانایی، مهارت، اشتیاق، فرصت و زمان، بودجه و توانایی مالی برای شرکت در کلاس‌ها و خیلی چیزهای دیگر در انتخاب بهترین دوره حسابداری اهمیت دارد. در ادامه حالات مختلفی را بررسی می‌کنیم که برای شما وجود دارد:

  • ثبت نام در هنرستان حسابداری، برای کسانی که هنوز فرصت تحصیل در مدرسه را دارند، بسیار مناسب است. دانش آموزان پایه متوسطه، می‌توانند از همان ابتدا و قبل از ورود به دانشگاه، مسیر شغلی آینده خودشان را انتخاب کنند. هنرستان حسابداری، فرصت یادگیری صفر تا 100 امور مالی را در بهترین زمان ممکن به شما می‌دهد.
  • شرکت در دوره حسابداری ویژه بازار کار، برای کسانی مناسب است که می‌خواهند سریعاً جذب بازار کار شوند و به درآمد برسند. شما می‌توانید به جای تحصیل در دانشگاه و از دست دادن فرصت و زمان، با یک دوره چند هفته‌ای، جذب بازار کار شوید و درآمد داشته باشید. تنها چیزی که لازم دارید، گذراندن دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار است که شما را با با اصول و مفاهیم اولیه حسابداری، آشنا کند.
  • اگر توانایی و مهارت کافی برای حسابدار شدن را ندارید، باید در کارگاه‌های آموزشی و دوره عملی حسابداری شرکت کنید. حسابدار امروزی، باید توانایی کار با نرم افزارهای حسابداری و مالی را داشته باشد.
  • چقدر می‌توانید برای یادگیری و آموزش، هزینه کنید؟ در صورتی که توانایی مالی بالایی برای ثبت نام در دوره‌های حضوری یا خرید دوره‌های آنلاین ندارید، به سراغ موسساتی بروید که امکان پرداخت قسطی هزینه را دارند.

Images 1667885192

دوره حسابداری بهتر است یا هنرستان حسابداری؟

برای دانش آموزانی که هنوز وارد دانشگاه نشده‌اند، قطعا شرکت در کلاس‌های هنرستان حسابداری، بهتر و موثر‌تر است. دانش آموزان پایه نهم به دهم می‌توانند در هنرستان فناوری مالی پکت ثبت نام کنند و از خدمات مجموعه حسابداران خبره و امکانات آن، استفاده نمایند. اما در صورتی که فرصت تحصیل در هنرستان را از دست داده‌اید، بهترین گزینه، شرکت در کلاس‌های دوره حسابداری مقدماتی و تخصصی است. با ثبت نام و شرکت در دوره حضوری و آنلاین حسابداری، می‌توانید به عنوان حسابدار ساده، شروع به کار کنید.

هنرستان حسابداری و دوره حسابداری کجا بریم؟

آموزشگاه حسابداری پکت، با بیش از 2 دهه فعالیت، بهترین مکان برای یادگیری اصول اولیه و مقدمات حسابداری است. مدرسه و هنرستان حسابداری پکت، بهترین فضا، امکانات و مربیان را در اختیار دانش آموزان پایه دهم می‌گذارد. این دانش آموزان پس از پایان دوره تحصیلی هم مورد حمایت پکت برای جذب در بازار کار یا ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر هستند.

دوره حسابداری پکت هم یک دوره جامع و کاربردی از تمام مباحثی است که برای ورود به بازار کار مالی نیاز دارید. حسابداری مالی، حسابداری بهای تمام شده، قانون مالیات، قانون تجارت، کاربرد اکسل در حسابداری و حسابداری عملی با نرم‌افزار را در این دوره آموزش می‌بینید. همچنین امکان پرداخت اقساطی هزینه دوره‌های حضوری و آنلاین پکت هم وجود دارد و می‌توانید هزینه دوره‌های خود را در چند فقره چک، پرداخت کنید.

امکانات آموزشگاه حسابداری پکت

امکانات آموزشگاه حسابداری پکت

آموزشگاه حسابداری پکت، تمام امکانات و قابلیت‌های آموزشی را در اختیار هنرجویان خود می‌گذارد. فرقی نمی‌کند دانش آموز هنرستان حسابداری پکت باشید یا هنرجوی دوره حسابداری پکت. می‌توانید به عنوان بخشی از جامعه حسابداران خبره، از کارگاه‌ها، سایت‌ها، کتاب‌ها و دیگر امکانات مادی و معنوی مجموعه استفاده کنید. پس از پایان دوره تحصیل خود، مدرک و گواهینامه شرکت در دوره و معرفی‌نامه به بازار کار هم دریافت خواهید کرد. ارتباط نزدیک پکت با بازار کار، باعث می‌شود که برای جذب شدن در بازار و کسب درآمد، زیاد منتظر نمانید. دانش آموزان مدرسه پکت هم می‌توانند از حمایت‌های حسابداران خبره برای ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور، استفاده کنند.

جمع بندی

برای یادگیری دانش مالی و حسابداری، فرصت‌های زیادی پیش روی شما قرار دارد. این خود شما هستید که باید درباره مسیر شغلی آینده‌تان، تصمیم بگیرید. ثبت نام و شرکت در کلاس‌های آموزش حسابداری پکت، می‌تواند برای تمام علاقه‌مندان به حوزه مالی و حسابداری، مفید باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت نام و شرکت در کلاس‌ها، می‌توانید با تلفن 42294-021 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید