معاون ترامپ به خاطر حمله موشکی ایران، به عراق رفت

سیاسی
معاون ترامپ به خاطر حمله موشکی ایران، به عراق رفت

فارس نوشت: برخی منابع مدعی‌اند «مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا جمعه شب در سفری مخفیانه و غیرعلنی به عراق رفته تا از نزدیک در جریان میزان خسارات وارده به پایگاه هوایی «عین الاسد» در پی پاسخ موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار بگیرد.

کانال تلگرامی «السیده الاولی» در این خصوص گزارش داد که اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که با توجه به خسارت گسترده وارده به باند پایگاه هوایی عین الاسد، هواپیمای حامل مایک پنس در پایگاه نظامی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد فرود آمد.

بر اساس این گزارش، معاون ترامپ با یک بالگرد و در میان تدابیر شدید امنیتی و پشتیبانی هوایی آپاچی‌های آمریکایی، از بغداد به پایگاه عین الاسد واقع در غرب عراق منتقل شد.

اطلاعات به دست آمده همچنین نشان می‌دهد که در پی پاسخ موشکی ایران، پایگاه آمریکای «عین الاسد» به طور کامل غیر قابل استفاده شده و کلیه سیستم فرماندهی، کنترل، ارتباطات و همچنین باند و زیر ساخت‌های آن از کار افتاده است.

بازدید اپلیکیشن 61 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

لحظه اصابت موشک های ایرانی به پایگاه عین الاسد لحظه اصابت موشک های ایرانی به پایگاه عین الاسد
سیاسی
این فیلم را شبکه خبری CNN منتشر کرده. فیلمی که...
تصاویر پایگاه عین الاسد پس از حمله موشکی سپاه تصاویر پایگاه عین الاسد پس از حمله موشکی سپاه
جهان
یک خبرنگار عراقی روز پنجشنبه تصاویری منتشر کرده که می‌گوید مربوط به وضعیت پایگاه «عین‌الأسد» بعد از پاسخ موشکی ایران تعلق دارد. منابع رسمی هنوز صحت این تصاویر را تأیید نکرده‌اند. جمهوری اسلامی ایران بامداد چهارشنبه در پاسخ به ترور سردار «قاسم سلیمانی» توسط ارتش آمریکا، پایگاه‌های نظامی آمریکا در…...
ظریف درباره حمله موشکی چه گفت؟ ظریف درباره حمله موشکی چه گفت؟
سیاسی
پس از پاسخ موشکی سپاه به ترور سپهبد قاسم سلیمانی و بر اساس گزارش‌های اولیه پس از شلیک بیش از ۶۰ موشک، تاکنون ۲۰ نیروی آمریکایی کشته شده‌اند. کلیه شهرک‌های زیرزمینی موشکی در سراسر ایران برای هدف قرار دادن اهدافی که از پیش تعیین گردیده در حالت آماده باش صددرصد…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید