معادله مدیریتی استقلال؛ ۱+۴

ورزشی
معادله مدیریتی استقلال؛ ۱+۴

با توجه به موافقت وزیر ورزش با استعفای علی فتح‌الله‌زاده از سرپرستی استقلال، قرار بر این است که تیم مدیریتی جدید باشگاه طی دو سه روز آینده و قبل از پایان سال مشخص شود.

اینطور که به نظر می‌رسد مدیرعاملی احمد سعادتمند در استقلال قطعی شده و او تا قبل از نوروز به عنوان مدیرعامل جدید استقلال معرفی خواهد شد.

اسماعیل خلیل‌زاده هم به عنوان رئیس هیات مدیره به کارش در این باشگاه ادامه خواهد داد ضمن آنکه به احتمال بسیار زیاد عبدالرضا موسوی دوباره به استقلال برخواهد گشت تا در روزهایی که آبی‌ها با مشکلات مالی متعددی روبرو هستند، امیدوار به کمکهای مالی او باشند.

طبق اطلاعات خبرنگار فوتبالی، خبری که هفته گذشته درباره موافقت وزیر ورزش با استعفای کامران منزوی منتشر بود صحت داشته و منزوی دیگر عضو هیات مدیره نخواهد بود. قرار است حجت نظری عضو شورای شهر که از مدتها قبل نامش برای حضور در هیات مدیره استقلال مطرح بود، به تیم مدیریتی این باشگاه ملحق شود.

درباره نفر پنجم هیات مدیره گمانه زنی‌های مختلفی صورت گرفته. گفته می‌شود یک مدیر صنعتی از حوزه فولاد به هیات مدیره اضافه خواهد شد منتهی جزئیات بیشتری درباره این ماجرا منتشر نشده است.

بازدید اپلیکیشن 13 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

خوب یا بد ممنوعیت ورود خارجی‌ها به استقلال و پرسپولیس خوب یا بد ممنوعیت ورود خارجی‌ها به استقلال و پرسپولیس
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، نادر نامدار | مهدی علی‌نژاد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش صبح جمعه در گفت‌وگوی تلویزیونی از تصمیم عجیب این وزارتخانه در قبال سرخابی‌ها خبر داد و اعلام کرد جذب بازیکن و مربی خارجی برای این دو باشگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع است. در این مطلب به تبعات…...
کابوس آخر فصل‌های استقلال دوباره تکرار می‌شود؟ کابوس آخر فصل‌های استقلال دوباره تکرار می‌شود؟
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، نادر نامدار | استقلال در سال‌های اخیر رکورددار بیشترین تغییرات در بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران بوده است. این تیم همه ساله به دلایل مختلف ستاره‌های خود را از دست می‌دهد و مجبور می‌شود ستاره‌های دیگری را جایگزین آنها کند که همین تغییرات در نهایت به…...
دلسوزی برای استقلال یا عشق مدیریت؟ دلسوزی برای استقلال یا عشق مدیریت؟
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، نادر نامدار | این روزها بازار مصاحبه در میان مدیران عامل فعلی و سابق ‌ استقلال داغ است. دوستان از دستاوردهای نداشته دوران خود حرف می‌زنند و به مدیران فعلی طعنه می‌زنند، بلکه دری به تخته بخورد و جای او را بگیرند. مدیران فعلی هم عملکرد قبلی‌ها…...

پاسخ دهید