مصدومیت ۵۲ نفر در سانحه هواپیما در فرودگاه استانبول

اجتماعی
مصدومیت ۵۲ نفر در سانحه هواپیما در فرودگاه استانبول

استاندار استانبول از مصدومیت ۵۲ نفر از سرنشینان هواپیمای خارج شده از باند در فرودگاه صبیحه گوکچن و انتقال آنها به بیمارستان‌ها خبر داد.

به گزارش آناتولی؛ علی یرلی‌کایا، استاندار استانبول طی مطلبی در صفحه توئیتر خود در رابطه با حادثه خروج یک هواپیمای مسافربری از باند در فرودگاه صبیحه گوکچن اعلام کرد: این حادثه ۵۲ زخمی در پی داشته و در ساعت ۱۹٫۴۰ دقیقه تمامی این مصدومان با اورژانس به بیمارستان‌های اطراف منتقل شدند.

یرلی‌کایا در این پیام توئیتری همچنین نوشت: عملیات تیم‌های آتش‌نشانی، امدادی و مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه ترکیه «آفاد» در محل وقوع این حادثه همچنان ادامه دارد. رویدادهای مربوط به این حادثه را با افکار عموم به اشتراگ خواهیم گذاشت.

بازدید اپلیکیشن 42 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید | مخفی شدن یک اوباشِ مجرم در دیوار خانه‌ ببینید | مخفی شدن یک اوباشِ مجرم در دیوار خانه‌
اجتماعی
پلیس یک اوباش و مجرم را پس از مدتها جستجو در دیوار خانه‌اش پیدا کرد....
هشدار پلیس درباره دعوت‌های مجازی به مدلینگ هشدار پلیس درباره دعوت‌های مجازی به مدلینگ
اجتماعی
رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای ناجا نسبت به اخاذی و سواستفاده از کاربران فضای مجازی به خصوص دختران جوان در پوشش فعالیت برای مدلینگ و ... خبر داد. سرهنگ علی‌محمد رجبی درباره فعالیت صفحاتی که در پوشش مدلینگ و ... فعالیت می‌کنند، گفت: تا کنون…...
پایان ماجرای گروگان‌گیری با دستگیری چهار آدم‌ربا پایان ماجرای گروگان‌گیری با دستگیری چهار آدم‌ربا
اجتماعی
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: گروگان ۴۵ ساله‌ای که به دلیل اختلاف مالی توسط چهار نفر ربوده شده بود، در کمتر از ۲۴ ساعت رهایی یافته و گروگان گیران نیز دستگیر شدند. سرهنگ علی سلیمانی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع ربایش فردی ۴۵ ساله توسط افراد ناشناس…...

پاسخ دهید