مصاحبه روزنامه کیهان با پدر جانباز سحر خدایاری

اجتماعی
مصاحبه روزنامه کیهان با پدر جانباز سحر خدایاری

روزنامه کیهان با پدر سحر خدایاری دختر فوتبال‌دوستی که براثر خودسوزی فوت شده مصاحبه ای انجام داه است.

کیهان نوشت:

پدر این دختر دیروز در گفت‌وگو با خبرنگار کیهان با تأیید موضوع مراجعه دختر مرحومش به استادیوم با لباس مبدل و ممانعت نیروی انتظامی‌ از حضور وی، گفت: در ماجرای اخیر اساساًً احضاریه‌ای برای دخترم صادر نشده بود و وی روز حادثه، خود برای پیگیری پرونده اسفندماه به دادگاه مراجعه کرده بود.
وی افزود: دختر من که ۳۰سال سن داشت پیش از این موفق به کسب دو لیسانس شده بود، اما پس از آن و در چهار، پنج سال اخیر دچار مقداری مشکل روحی روانی شده بود و دارو مصرف می‌کرد.
این پدر با رد برخی اظهارنظرها درباره صدور حکم شش ماه حبس برای دخترش، گفت: اصلا تا کنون حکمی ‌صادر نشده بود.
وی افزود: دختر من طی سال‌های اخیر علاقه‌مند به فوتبال شده بود و حتی موقع تماشای بازی‌ها با تسبیح برای پیروزی تیم مورد علاقه‌اش صلوات می‌فرستاد.
این پدر که از جانبازان جنگ تحمیلی نیز است، با تأکید بر اینکه من و خانواده‌ام فدایی انقلاب هستیم، از سوءاستفاده برخی افراد از مرگ دخترش با اهداف خاص ابراز گلایه و ناراحتی کرد.
مرگ دخترم نباید مورد سوءاستفاده افراد خاص قرار گیرد
وی در پاسخ به اینکه آیا افرادی که چه در جایگاه مسئولیت و غیرآن با طرح موضوعات حاشیه‌ای و غیراولویت‌دار همچون طرح موضوع ورود زنان به ورزشگاه، دختران و جوانان را تحریک می‌کنند، در مرگ دختر خود مقصر می‌داند یا خیر، اظهارداشت: بله این افراد را مقصر می‌دانم، واقعاًً زنان چه نیازی به حضور در ورزشگاه دارند، حال اگر خودشان ورزش کنند موضوع دیگری است.
پدر دختر جان‌باخته در پایان تأکید کرد: مرگ دخترم نباید باعث سوءاستفاده کسانی که اهداف دیگری دارند شود.

بازدید اپلیکیشن 138 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

معمای خبری وسط ظهر تهران؛ پاساژ خیام آتش گرفته یا نه؟ معمای خبری وسط ظهر تهران؛ پاساژ خیام آتش گرفته یا نه؟
اجتماعی
خبرگزاری ایسنا دقایقی پیش از قول سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع حریق در پاساژ خیام تهران خبر داده با این حال همین آقای ملکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان آتش‌سوزی پاساژ خیام را تکذیب می‌کند. برای سر ظهر معمای سنگینی نیست؟ ایسنا در گزارش خود می‌نویسد: سید…...
سایه تخریب بر سر مرکز خرید «پالادیوم» تهران سایه تخریب بر سر مرکز خرید «پالادیوم» تهران
اجتماعی
مجموعه «پالادیوم» در آستانه تخریب قراردارد. شورای شهری‌ها می گویند ساخت و ساز غیرقانونی انجام شده است ولی سازمان نظام مهندسی اعلام کرد پالادیوم پروانه ساختمانی رسمی دارد و ساخت و ساز برای این مجموعه بر اساس توافق بوده است. «پالادیوم»، مرکز خریدی لاکچری در محله زعفرانیه تهران است که…...
تبلیغ شغلی ترسناک در اینستاگرام؛ گوش می‌شکنم تبلیغ شغلی ترسناک در اینستاگرام؛ گوش می‌شکنم
اجتماعی
گزارش خبرگزاری ایسنا از یک کسب و کار عجیب این روزها سر و صدای زیادی به‌راه انداخته است. خودتان بخوانید تا بفهمید: «گوش را با دو انگشت دست می‌شکونیم، بدون ضربه، مشت و انبر؛ کاملا بهداشتی و حرفه‌ای، تخصصی و بدون درد همراه با بی حسی؛ هزینه هر گوش سالم…...

پاسخ دهید