مشاوره رایگان تلفنی علیه کرونا

سلامت و زندگی
مشاوره رایگان تلفنی علیه کرونا

سامانه مشاوره تلفنی رایگان «۴۵٢٩٨» به همت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی در راستای حفظ سلامت روان افراد جامعه در برابر بیماری کرونا در دو سطح برای کودکان و بزرگسالان راه اندازی شد.

به گزارش مشرق، فرج حسینیان، معاون پژوهشی،جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به استرس و اضطراب ایجاد شده در جامعه از زمان شیوع ویروس کرونا، گفت: با گسترش ویروس کرونا در کشور و ایجاد استرس و اضطراب و نیز مشکلات روان‌شناختی زیاد در افراد جامعه، سامانه مشاوره تلفنی رایگان جهت ارائه خدمات روان‌شناختی به هموطنان راه اندازی شد.
وی افزود: این فعالیت در راستای مسئولیت اجتماعی جهاد دانشگاهی و حفظ سلامت روان افراد جامعه با بهره مندی از اساتید و افراد توانمند حوزه سلامت روان کشور و در دو سطح برای کودکان و بزرگسالان و به صورت خدمات دهی رایگان راه اندازی شده ‌است.

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه هموطنان از تمام نقاط کشور می‌توانند با این سامانه تماس بگیرند، ادامه داد: این سامانه به صورت مشاوره و راهنمایی تلفنی است و از روز اول سال جاری با همکاری صدنفر روان‌شناس و مشاور به طور رسمی برای پاسخ به سوالات روانشناختی در حوزه استرس و اضطراب آغاز به فعالیت کرده است.

هموطنان می‌توانند از ساعت ١٠ الی ٢٠ با تلفن ثابت یا همراه با شماره ۴۵۲۹۸-۰۲۱ تماس گرفته و از خدمات کارشناسان سلامت روان مرکز رویین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی بهره مند شوند.

بازدید اپلیکیشن 11 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چرا ما انسان‌ها تئوری‌های توطئه را باور می‌کنیم؟ چرا ما انسان‌ها تئوری‌های توطئه را باور می‌کنیم؟
سلامت و زندگی
بازار تئوری‌‌های توطئه داغ است. برخی از این تئوری‌ها ظاهراَ قابل‌قبول به نظر می‌رسند. ویژگی‌های آنها چیست و چرا برخی چنین محبوب‌اند؟ در بحث با کسانی که به این تئوری‌ها باور دارند، چگونه رفتار کنیم؟ بشر از بلاتکلیفی بیزار است، می‌خواهد بداند، در مرحله بعدی، چه اتفاقی قرار است بیفتد.…...
ویدیو/ فاصله‌گذاری اجتماعی در پمپ بنزین ویدیو/ فاصله‌گذاری اجتماعی در پمپ بنزین
سلامت و زندگی
این ویدیو را ایسنا منتشر کرده است....
توصیه‌هایی برای تقویت بینایی توصیه‌هایی برای تقویت بینایی
سلامت و زندگی
در بسیاری از موارد تغذیه نامناسب می‌تواند از علل ضعف بینایی و کاهش سلامت چشم‌ها در انسان باشد. به گزارش ایسنا، شما باید رژیم غذایی خود را به گونه‌ای تغییر دهید که بدن مواد مفید را دریافت کند و از قدرت بازسازی و پشتیبانی از بینایی، بدون عینک و لنز…...

پاسخ دهید