مریم رجوی به سرطان مبتلا شده

جهان
مریم رجوی به سرطان مبتلا شده

اعتمادٖآنلاین نوشت: رسانه‌های عربی به نقل از پایگاه اشرف‌نیوز خبر دادند معاینات پزشکی که روی رجوی در اواسط جولای گذشته و در یکی از بیمارستان های معتبر پاریس انجام گرفته نشان می‌دهد او مبتلا به سرطان شده است.

رهبران این گروهک تروریستی با اطلاع از این امر به شدت دچار وحشت شده‌اند، اما برخی از افراد نزدیک به مریم رجوی، از بقیه اعضای سازمان و رسانه‌ها، به او توصیه کردند با وجود افسردگی شدید که بعد از این خبر دچار آن شده برای پنهان ماندن این مساله حتماً در انظار عمومی با لبخند ظاهر شود.

در همین حال، مهدی ابریشمچی یکی از رهبران سازمان تروریستی در نشست سری که سازمان برگزار کرده بود به شرایط وخیم جسمی مریم رجوی اشاره کرده و نسبت به وقوع کودتا در داخل رهبری سازمان بعد از این مساله هشدار داد.

ابریشمچی نیز به رهبران سازمان توصیه کرد مسئله بیماری رجوی باید محرمانه باقی بماند.

اما بر اساس آخرین اخبار نشست امنیتی رهبران این گروهک که اوایل ماه گذشته میلادی برگزار شد مساله وخامت اوضاع جسمی مریم رجوی مورد بحث قرار گرفت و در پایان توصیه‌ای به تمامی عوامل آن صادر و تاکید شد در مقابل پرسش رسانه‌ها در مورد شرایط جسمی مریم رجوی باید گفته شود خانم مریم رجوی شرایط خوبی داشته و شایعات ساخته و پرداخته عوامل رژیم ایران است. این پاسخی است که باید بر آن تاکید شده و همگان در مرحله کنونی به آن پایبند بمانند.

بر اساس این دستورالعمل جملات کلیشه‌ای مذکور باید به عنوان راهکار شانه خالی کردن از پاسخ صحیح مورد استفاده قرار گیرد، به خصوص که احتمال افشای این خبر از طریق افراد جداشده از سازمان بسیار زیاد است.

به نوشته این پایگاه، گروهک تروریستی مجاهدین خلق از آینده خود بعد از مرگ مریم رجوی به وحشت افتاده، به خصوص که پیش از این مسعود رجوی نیز به شکل کاملاً مرموزی از صحنه این سازمان حذف شده است.

به گفته نزدیکان به این گروهک تروریستی، در صورت مرگ مریم رجوی شاهد درگیری درونی شدیدی در این سازمان خواهیم بود.

بازدید اپلیکیشن 173 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

در اولین روز از استیضاح ترامپ چه گذشت؟ در اولین روز از استیضاح ترامپ چه گذشت؟
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح |یک: استیضاح ترامپ دیروز در حالی آغاز شد که هنوز بحث و جدل دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان ادامه داشت. دموکرات‌ها مدت‌هاست که می‌گویند در سنا تصمیم منصفانه‌ای گرفته نخواهد شد. رئیس اکثریت جمهوری‌خواه ‌برای استیضاح ترامپ خواهان تنظیم مقرراتی شد که بر اساس آن احضار شاهدان حساس یا…...
کاریکاتوری که احساسات چینی‌ها را جریحه‌دار کرد کاریکاتوری که احساسات چینی‌ها را جریحه‌دار کرد
جهان
ایسنا: یک کاریکاتور روزنامه دانمارکی "یولندپستن" خشم دولت چین را برانگیخته است. سفارت چین در کپنهاگ نوشته است که این روزنامه به چین توهین کرده و باعث جریحه‌دار شدن "احساسات ملت چین" شده است. به نقل از شبکه خبری دویچه وله، سفارت چین در دانمارک از روزنامه دانمارکی "یولندپستن" (Jyllands-Posten)…...
نتانیاهو: با کشورهایی ارتباط داریم که در خواب هم نمی‌دیدیم نتانیاهو: با کشورهایی ارتباط داریم که در خواب هم نمی‌دیدیم
جهان
نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه در سخنانی گفت که این رژیم با کشورهایی در ارتباط است که در خواب هم نمیدیده است. به گزارش فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه گفت اسرائیل در حال حاضر با کشورهایی در ارتباط است که زمانی حتی تصور ارتباط با این کشورها…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید