مریم رجوی به سرطان مبتلا شده

جهان
مریم رجوی به سرطان مبتلا شده

اعتمادٖآنلاین نوشت: رسانه‌های عربی به نقل از پایگاه اشرف‌نیوز خبر دادند معاینات پزشکی که روی رجوی در اواسط جولای گذشته و در یکی از بیمارستان های معتبر پاریس انجام گرفته نشان می‌دهد او مبتلا به سرطان شده است.

رهبران این گروهک تروریستی با اطلاع از این امر به شدت دچار وحشت شده‌اند، اما برخی از افراد نزدیک به مریم رجوی، از بقیه اعضای سازمان و رسانه‌ها، به او توصیه کردند با وجود افسردگی شدید که بعد از این خبر دچار آن شده برای پنهان ماندن این مساله حتماً در انظار عمومی با لبخند ظاهر شود.

در همین حال، مهدی ابریشمچی یکی از رهبران سازمان تروریستی در نشست سری که سازمان برگزار کرده بود به شرایط وخیم جسمی مریم رجوی اشاره کرده و نسبت به وقوع کودتا در داخل رهبری سازمان بعد از این مساله هشدار داد.

ابریشمچی نیز به رهبران سازمان توصیه کرد مسئله بیماری رجوی باید محرمانه باقی بماند.

اما بر اساس آخرین اخبار نشست امنیتی رهبران این گروهک که اوایل ماه گذشته میلادی برگزار شد مساله وخامت اوضاع جسمی مریم رجوی مورد بحث قرار گرفت و در پایان توصیه‌ای به تمامی عوامل آن صادر و تاکید شد در مقابل پرسش رسانه‌ها در مورد شرایط جسمی مریم رجوی باید گفته شود خانم مریم رجوی شرایط خوبی داشته و شایعات ساخته و پرداخته عوامل رژیم ایران است. این پاسخی است که باید بر آن تاکید شده و همگان در مرحله کنونی به آن پایبند بمانند.

بر اساس این دستورالعمل جملات کلیشه‌ای مذکور باید به عنوان راهکار شانه خالی کردن از پاسخ صحیح مورد استفاده قرار گیرد، به خصوص که احتمال افشای این خبر از طریق افراد جداشده از سازمان بسیار زیاد است.

به نوشته این پایگاه، گروهک تروریستی مجاهدین خلق از آینده خود بعد از مرگ مریم رجوی به وحشت افتاده، به خصوص که پیش از این مسعود رجوی نیز به شکل کاملاً مرموزی از صحنه این سازمان حذف شده است.

به گفته نزدیکان به این گروهک تروریستی، در صورت مرگ مریم رجوی شاهد درگیری درونی شدیدی در این سازمان خواهیم بود.

بازدید اپلیکیشن 173 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

روسیه خود را قرنطینه کرد روسیه خود را قرنطینه کرد
جهان
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: از امروز صدور ویزا برای شهروندان دیگر کشورها برای سفر به روسیه متوقف می‌شود. به گزارش ایرنا، در بیانیه این وزارتخانه آمده است: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در روسیه صدور روادید برای اتباع خارجی متوقف می‎شود. براین اساس تا اول می سال…...
ویدیو/عاقبت فرار از قرنطینه در چین ویدیو/عاقبت فرار از قرنطینه در چین
جهان
خبرآنلاین با انتشار این ویدیو نوشت: پلیس چین با مسافرانی که پس از شیوع ویروس کرونا از شهر ووهان به شهرهای دیگر رفته‌ و قرنطینه را رعایت نکردند، به طرز خشونت آمیزی برخورد کرد....
تاثیر کار زیاد روی وزیر بهداشت هلند تاثیر کار زیاد روی وزیر بهداشت هلند
جهان
وزیربهداشت ۵۶ ساله هلند بر اثر کار زیاد هنگام سخنرانی در پارلمان این کشور نقش بر زمین شد. به نوشته توئیت پرس، برونو بروینس و وزارتخانه‌اش این هفته درگیر کروناویروس بوده که تاکنون ۲۰۵۱ هلندی را مبتلا و جان ۵۸ تن را گرفته است. وی با کمک نمایندگان بلند شده…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید