مرگ مشکوک دو پسر عمو در سنقر

اجتماعی
مرگ مشکوک دو پسر عمو در سنقر

میزان نوشت: دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه درباره دو فقره مرگ مشکوک در این استان، گفت: در حال حاضر برای این موضوع تشکیل پرونده شده و تحقیقات تکمیلی جهت شفافیت ماجرا در دست اقدام است.

صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه با اشاره به وقوع دو فقره مرگ مشکوک در استان، گفت: بر اساس گزارش‌های رسیده در تاریخ ۲۳ آذرماه مبنی بر وقوع دو فقره مرگ مشکوک در منزل شخصی به نام محمد در روستایی از توابع شهرستان سنقر، ضابطین دستگاه قضایی جهت پیگیری به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور ضابطین دستگاه قضایی در محل حادثه، فردی که خود را از اقوام متوفیان معرفی کرد چنین گزارش داده که مقتول ظهر روز جمعه در مراسم عروسی ما حاضر بوده، اما پس از آن دیگر خبری از وی نشد و با توجه به اینکه به تماس‌های تلفنی هم پاسخ نمی‌داد به درب منزل وی مراجعه کردم، اما در کمال تعجب دیدم که در از بیرون قفل شده بنابراین از روی دیوار وارد ساختمان شدم و به محض دیدن دو جسد زیر لحاف و دست خونین به سرعت از محل دور شد.

صادقی گفت: بنا بر گزارش‌های ضابطین دستگاه قضایی جسد محمد به صورت طاق باز و پاهای جمع شده و در حالی که کفی سفید از دهان وی خارج شده و جسد نفر دوم به نام محسن پسر عموی نامبرده در پایین پای محمد در حالیکه سرش از چند نقطه دچار شکستگی‌های عمیق و آثار جراحت بر روی بینی و لب و دهانش نیز مشهود بوده، مشاهده گردیده است، لذا جسد متوفیان جهت بررسی و تایید نهایی به پزشکی قانونی منتقل گردید.

وی یادآور شد:علت وقوع حادثه و نحوه قتل هنوز به طور واضح مشخص نیست، اما با توجه به وسیله گاز سوزی پیک نیکی کوچک مسافرتی که آغشته به خون در محل رویت شد و نیز مشاهده حالات ظاهری متوفیان احتمال دارد قاتل به وسیله سر شعله استیل آن چندین ضربه به شقیقه و آهیانه محمد وارد کرده باشد که منجر به فوت وی شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه افزود: برادر محمد نیز اعلام داشته که رابطه‌ بین دو پسرعمو بسیار صمیمی بوده و وقوع درگیری میان آن‌ها محال است؛ در حال حاضر برای این موضوع تشکیل پرونده شده و تحقیقات تکمیلی جهت شفافیت ماجرا در دست اقدام است.

صادقی گفت: در بررسی محل مقداری تریاک و سوخته تریاک در کف اتاق نزدیک جسد محسن و مقداری روانگردان شیشه نیز در جیب محمد کشف و ضبط شد.

بازدید اپلیکیشن 28 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اخطار دادستانی قم به مروجین فرهنگ ولنتاین اخطار دادستانی قم به مروجین فرهنگ ولنتاین
اجتماعی
«تابناک» به نقل از باشگاه خبرنگاران نوشت: بنا بر اعلام روابط عمومی دادستانی قم،قرارگاه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دادسرای قم با مروجین و عرضه کنندگان نماد‌های «ضد فرهنگی همچون ولنتاین» برخورد می کند. براساس این گزارش پلمپ از یک تا شش ماه واحد‌های صنفی متخلف، در دستور کار مسئولین…...
مدارس کدام شهر‌ها تعطیل است ؟ مدارس کدام شهر‌ها تعطیل است ؟
اجتماعی
آموزش و پرورش استان اردبیل تمامی مدارس و آموزشگاه‌های علمی در این استان را برای پیشگیری از احتمال شیوع ویروس کرونا تعطیل اعلام کرد. به گزارش ایرنا روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل شنبه شب در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که روزهای یکشنبه و دوشنبه بر اساس مصوبات کارگروه ویژه…...
پولتان را برای حمایت از فرزانه خرج کنید پولتان را برای حمایت از فرزانه خرج کنید
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | سه پاره یادداشت نه چندان مرتبط درباره فرزانه فصیحی،‌ اردوگاه تیرانا محل استقرار سازمان منافقین و بخشی از گفتگوی جالب پروانه سلحشوری نماینده تهران ‌در مورد استقلال و فرهاد مجیدی. * یک: درخشش فرزانه فصیحی دونده ایرانی در مسابقات بین‌المللی استانبول‌. حیرت‌انگیز و شوق‌برانگیز است. دونده…...

پاسخ دهید