مرضیه برومند «کتاب باز» را افتتاح می کند

فرهنگی
مرضیه برومند «کتاب باز» را افتتاح می کند

فصل پنجم «کتاب‌باز» با اعمال تغییراتی از امشب (۱۵ شهریور ماه) با پخش اولین قسمت روی آنتن شبکه نسیم می رود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی برنامه «کتاب باز»، فصل جدید «کتاب باز» با اجرای سروش صحت از امشب (۱۵ شهریور ماه) ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه نسیم می رود.
امشب مرضیه برومند کارگردان سینما، تلویزیون و تئاتر در اولین قسمت از برنامه که افتتاحیه فصل جدید است مهمان سروش صحت خواهد بود. او در این برنامه از فعالیت های این روزهای خود و همچنین پروژه ای که سال های اخیر در تدارک به انجام رساندن آن بوده است خبر خواهد داد.

«کتاب باز» برنامه ای برای علاقمندان به کتاب است که در چهار فصل روی آنتن شبکه نسیم رفته و در این قسمت مروری هم بر فصل های پیشین دارد.

همچنین در این قسمت دکور جدید این برنامه تلویزیونی رونمایی می شود.

این فصل از برنامه‌ «کتاب‌باز»‌ هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ در شبکه‌ نسیم پخش و روز بعد در ساعات ۱ ، ۸ و ۱۳ بازپخش می‌شود.
«کتاب باز» که آخرین بار در ماه رمضانِ سال جاری هر روز روی آنتنِ شبکه‌ نسیم بود، از سال ۹۵ تاکنون در چهار فصل به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رضائیان به روی آنتن رفته و فصل پنجم آن نیز در ۱۰۰ قسمت تولید و پخش خواهد شد.
حمید مراوندی مجری طرح و افشین صادقی‌زاده سردبیر این برنامه‌ تلویزیونی است.

بازدید اپلیکیشن 14 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مراسم هفتمین شب درگذشت استادشجریان مراسم هفتمین شب درگذشت استادشجریان
فرهنگی
خبر آنلاین:در شب هفت مرحوم استاد محمد رضا شجریان پنجشنبه ۲۴مهر جمعی از مردم به صورت خود جوش بر مزار شجریان در توس حاضر شده و یاد این صدای خاموشی ناپذیر را گرامی داشتند....
آشتی اجباری تلویزیون با استاد بدون ربنا آشتی اجباری تلویزیون با استاد بدون ربنا
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، مرجان فاطمی | تلویزیون بعد از درگذشت محمدرضا شجریان، از در آشتی درآمد و موضعی متفاوت نسبت به استاد آواز ایران اتخاذ کرد. شبکه‌ خبر، بلافاصله بعد از انتشار خبر درگذشت استاد شجریان، از طریق زیرنویس این خبر را اعلام کرد و تمام بخش‌های خبری شبکه‌های مختلف،…...
این عکس بماند برای تاریخ این عکس بماند برای تاریخ
فرهنگی
برترین‌ها: تجمع مشتاقان استاد محمدرضا شجریان پشت درهای آرامگاه فردوسی برای وداع آخر با خسروی آواز ایران را ببینید. تصویری که قطعا در تاریخ هنر و موسیقی ایران برای همیشه ماندگار خواهد شد....

پاسخ دهید