مرد ۲۰ ساله با همکاری پدرزنش، همسرش را به قتل رساند

اجتماعی
مرد ۲۰ ساله با همکاری پدرزنش، همسرش را به قتل رساند

تسنیم نوشت: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از بازداشت قاتلی خبر داد که همسرش را در افغانستان به قتل رسانده بود.

اواسط شهریور ماه سال جاری پرونده‌ای از پلیس اینترپل مبنی بر قتل عمد توسط دو تبعه افغانستانی ۷۰ و ۲۰ ساله به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

پرونده حاکی از آن بود مرد جوانی به همراه پدرش در هشتم تیر ماه امسال به منزل پدر همسرش در شهر هرات افغانستان رفته و همسرش را در آنجا با شلیک دو گلوله به قتل رسانده است.

سرنخهایی مبنی بر فرار قاتلان به کشور ایران و ورود غیر مجاز آنها به شهر تهران به دست آمد و متعاقب آن شناسایی مخفیگاه متهمان در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم مخفیگاه این پسر و پدر متواری را در شهرک رضویه تهران شناسایی کرده و موفق شدند هر دو متهم را در صبح روز بیست و نهم مهرماه دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کنند.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: هر دو متهم پس از سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس افغانستان قرار خواهند گرفت.

بازدید اپلیکیشن 164 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

قتل در هرات، دستگیری در تهران قتل در هرات، دستگیری در تهران
اجتماعی
دو مرد که اقدام به کشتن زنی از اتباع کشور افغانستان کرده بودند، دستگیر شدند. به گزارش ایسنا، اواسط شهریور ماه امسال یک پرونده قتل از پلیس بین‌الملل برای دستگیری دو تبعه کشور افغانستان به نام های" ع. س" (۷۰ ساله) و "ن. س" ( ۲۰ ساله) به اداره دهم…...
قتل غیرعمد؛ عاقبت عشق جنجالی ۱۰ ساله قتل غیرعمد؛ عاقبت عشق جنجالی ۱۰ ساله
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری | دختر جوان به اتهام قتل پسرمورد علاقه‌اش در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.‌ وقتی این داستان را می‌خوانید باورتان نمی‌شود یک عشق ۱۰ساله هم به مرگ می‌رسد آن هم مرگی ناخواسته! معشوقی به دست معشوقه‌اش، به قتل برسد و پایان ۱۰ ساله…...
قتل از سر دلسوزی قتل از سر دلسوزی
اجتماعی
پسر ۱۹ ساله‌ای که برای نجات زندگی دخترعمه‌اش اقدام به قتل شوهرش کرده بود، دستگیر شد. ایسنا: در تاریخ هجدهم مهر ماه امسال زنی با مرکز فوریتهای پزشکی ۱۱۵ تماس گرفته و از عوامل اورژانس خواست که برای نجات جان همسرش اقدام کنند که بلافاصله تکنیسین‌های اورژانس در محل حاضر…...

پاسخ دهید