مردم چه گفتند؛ کلاسیکوی عادل ادامه پیدا می‌کند؟

ورزشی
مردم چه گفتند؛ کلاسیکوی عادل ادامه پیدا می‌کند؟

برترین‌ها: پخش برنامه «کلاسیکو» عادل فردوسی‌پور که با استقبال باورنکردنی مخاطبان مواجه و باعث شد پلتفرم‌های پخش کننده به دردسر بیفتند، بحث‌های متفاوتی را هم ایجاد کرده است.
این برنامه در شبکه‌های اجتماعی با تایید و نقدهایی مواجه بوده. بسیاری از بینندگان از استنداپ کمدی ژوله لذت برده‌اند و حضور تماشاگران در استودیو را باعث اتفاقی تازه در پخش برنامه‌های فوتبال ارزیابی کرده‌اند. (دیدیم که تلویزیون هم بلافاصله برای بازی آرسنال هواداران را به استودیو آورد و برنامه را هرچند بدون کیفیت لازم، اما باحضور تماشاگران پخش کرد.)
با نگاهی به واکنش‌ها درمی‌یابیم که بیشتر انتقادات به اجرای پژمان جمشیدی است. منتقدان می‌گویند اجرای او مناسب چنین برنامه‌ای نیست و او با لحن جدی و اجرای سنگین‌اش برنامه را از ریتم انداخته و آن را کمی کند کرده است. اگرچه حضور چهره‌هایی چون وریا غفوری، علی دایی و ژابی آلونسو که بدون نام عادل ممکن نبود، اعتبار برنامه را بالا برده اما بعضی کامنت‌ها حاکی از این بود که بخش بررسی فضای شهرهای اسپانیا را نپسندیده‌اند و آن را تکراری ارزیابی کرده‌اند. البته مدت کوتاه زمان برنامه هم از نظر عده‌ای یک حسن بوده و برخی آن را ایراد دانسته‌اند و انتظار برنامه طولانی‌تری داشته‌اند. این نقد هم به برنامه وارد شده که چرا اطلاعات و فضای فوتبالی آن کم است و بیشتر به حاشیه پرداخته شده.
نکته قابل تامل سوالی در صفحه نزدیک به عادل فردوسی‌پور است که از مردم خواسته نظرشان را درباره برنامه بنویسند و بگویند خواستار ادامه یافتن آن هستند یا نه. این نشانه‌ای از تمایل عادل برای تداوم چنین برنامه‌هایی است که مطمئنا اسپانسرها، فیلمیو و نماوا هم به شدت دنبال چنین برنامه‌های پربیننده‌ای خواهند بود.
مسئله، دلخوری تلویزیون است که تلاش زیادی کرد تا مانع از پخش کلاسیکو شود و مطمئنا از حالا به دنبال تمهیداتی خواهد بود تا از ادامه فعالیت‌های فردوسی‌پور در این حوزه ممانعت کند.

نظرات کاربران

  1. این صدا و سیما باید تو همه مسائل دخالت کنه
    آخه برنامه‌های اینترنتی چه دخلی به صدا و سیما داره که بخوان ناراحت بشن
    شما برید همون هلو شو بدم لیمشو بدم و تبلیغ کنین با اون برنامه هاتون

دیدگاهتان را بنویسید