مدارس ابتدایی تهران فردا تعطیل است

اجتماعی
مدارس ابتدایی تهران فردا تعطیل است

ایسنا: استاندار تهران از تعطیلی مهدکودک‌ها، مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهر تهران و شهرری به همراه چهار شهرستان استان در فردا چهارشنبه خبر داد.
محسنی بندپی گفت: براساس مصوبه کارگروه کاهش آلودگی هوای شهر تهران، مهدهای کودک، پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی شهر تهران و شهرستان‌های قرچک، ورامین، پیشوا ، پاکدشت و شهرری در هر دو نوبت صبح و عصر فردا تعطیل شد.

مصوباتی از جمله افزایش ۵۰ درصدی نرخ ورود به محدوده طرح ترافیک و همینطور کاهش ۵۰ درصدی نرخ بلیت اتوبوس و مترو همچنان اجرایی می شود.

برخورد پلیس با خودروهای دودزا و ممنوعیت تردد کامیون ها هم از دیگر مصوبات است که تا آخر هفته ادامه دارد.

بازدید اپلیکیشن 41 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ابتکار جالب رستوران هلندی برای حفظ فاصله اجتماعی ابتکار جالب رستوران هلندی برای حفظ فاصله اجتماعی
اجتماعی
رستورانی در آمستردام به نام Mediamatic ETEN پیشگام در ایجاد طرح‌های خلاقانه برای کمک به دوستداران غذا با رعایت مقررات فاصله اجتماعی است، که این امر در گلخانه‌های کنار آب که به تازگی در رستوران نصب شده مشهود می‌باشد. پنج تا از این گلخانه‌های عجیب و غریب، در امتداد رودخانه…...
فقط ۱۱ درصد تهرانی‌ها فاصله‌گذاری را رعایت می‌کنند فقط ۱۱ درصد تهرانی‌ها فاصله‌گذاری را رعایت می‌کنند
اجتماعی
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه متأسفانه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در استان تهران طی روزهای اخیر به ۱۱ درصد رسیده است، گفت: «مردم تنها در موارد ضروری در مکان‌های عمومی حضور پیدا کرده و از ماسک استفاده کنند.» علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا…...
اد کن و پول بگیر؛ جدیدترین شگرد کلاهبرداری آنلاین اد کن و پول بگیر؛ جدیدترین شگرد کلاهبرداری آنلاین
اجتماعی
ویدئویی از کلاهبرداری میلیاردی جدید شیادان با ترفند «اد کن و پول بگیر» راببینید ....

نظرات کاربران

پاسخ دهید