محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مازندران

اجتماعی
محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مازندران

ایسنا: رییس پلیس راه مازندران از محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ آذرماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ آذرماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

وی تصریح کرد: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جزء موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ آذرماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه یکم آذرماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲ آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعدر ازظهر روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلرها از محور هراز بیان کرد: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه ۳۰ آبان ماه و جمعه یکم آذرماه از این محور ممنوع است.

وی در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

بازدید اپلیکیشن 48 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

فراخوان اهدای فوری خون برای گروه‌های خاص فراخوان اهدای فوری خون برای گروه‌های خاص
اجتماعی
مدیرکل انتقال خون استان تهران با اشاره به فرخوان اهدای خون در هفته گذشته که به دنبال کاهش ذخایر خون در رسانه ها انجام شد، گفت: تا پایان این هفته نیاز به اهدای بیشتر خون از سوی هموطنان به خصوص هموطنان با گروه های خونی منفی، A و AB مثبت…...
‌شکنجه پناهجویان ایرانی در‌ کمپ پناهندگان استرالیا ‌شکنجه پناهجویان ایرانی در‌ کمپ پناهندگان استرالیا
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | ‌ یک پناهجو می‌گوید کمپ پناهندگان استرالیا برای شکنجه طراحی شده است و او زندان ایران را به این اردوگاه ترجیح می‌دهد. گاردین روز یکشنبه مصاحبه‌ای منتشر کرده با یک پناهجوی ایرانی و او از شرایط سخت افرادی می‌گوید که به امید ورود به استرالیا راهی…...
تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان به‌خاطر آنفلوانزا تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان به‌خاطر آنفلوانزا
اجتماعی
مدیرکل روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، از فوت دو نفر از فرهنگیان و تعطیلی تمامی مدارس استان بر اثر ویروس آنفلوانزا خبر داد. داوود گلی، درباره فوت دو معلم این استان بر اثر آنفلوانزا، گفت: درپی شیوع آنفلوانزا در استان سیستان و بلوچستان متاسفانه طی دو…...

پاسخ دهید