مبنای نمره امتحان دی‌ماه دانش‌آموزان اعلام شد

اجتماعی
مبنای نمره امتحان دی‌ماه دانش‌آموزان اعلام شد

رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: امتحان پایانی دی ماه مبنای اصلی نمره دانش آموزان نیست و بیشتر ارزشیابی تکمیلی معلم از حضور و فعالیت آنها مدنظر است.

به گفته خسرو ساکی امسال با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم شیوه نامه‌ای صادر شد تا وحدت رویه و هماهنگی در سطح کشور برای برگزاری امتحانات دی ماه داشته باشیم.

رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش افزود: امتحان دی ماه برای پایه‌های داخلی یا آزمون‌های غیرنهایی به صورت هماهنگ و سراسری برگزار نمی‌شود و حتی امتحان پایانی این نوبت مبنای اصلی نمره نیست، بلکه بیشتر ارزشیابی تکمیلی که معلم از شروع دوره تحصیلی تا دی ماه بر اساس حضور و فعالیت دانش آموز انجام داده است، معیار سنجش قرار می‌گیرد.

ساکی ادامه داد: در واقع نمره پایانی هر فرد یک ترکیب از نمره کلاسی و امتحان دی ماه است.

بازدید اپلیکیشن 25 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

دزدی که در کلانتری گوشی افسر پلیس را زد دزدی که در کلانتری گوشی افسر پلیس را زد
اجتماعی
سارق گوشی موبایل حتی در ساختمان کلانتری هم دست از کار خود نکشید. سرهنگ عباس صارمی فرمانده انتظامی مشهد در شرح ماجرا می‌گوید تیم تجسس کلانتری ۱۲ مشهد در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود با مشاهده درگیری یک جوان و دو شهروند بلافاصله برای بررسی موضوع وارد عمل…...
ترفند پیچیده یک مرد برای کلاهبرداری میلیاردی ترفند پیچیده یک مرد برای کلاهبرداری میلیاردی
اجتماعی
مردی که با وعده پرداخت وام از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد، بعد از دستگیری جزئیات جرائمش را شرح داد. شاکیان پرونده با دیدن تصاویر کالا و لوازم منزل باکیفیت و زیر قیمت بازار در سایت دیوار اغفال شده و مبالغی از ۱۰۰ هزار تومان تا دو میلیون به حساب‌های اعلام‌شده واریز…...
ویدئو | تجمع مقابل فرمانداری برای مجوز خروج از تهران ویدئو | تجمع مقابل فرمانداری برای مجوز خروج از تهران
اجتماعی
در این ویدئو ازدحام مردم در مقابل فرمانداری تهران برای کسب مجوز خروج از تهران را می‌بینید....

پاسخ دهید