مالکان چند خوردو چقدر سهمیه بنزین می‌گیرند؟

اقتصادی
مالکان چند خوردو چقدر سهمیه بنزین می‌گیرند؟

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران با انتشار اطلاعیه شماره ۶ به برخی شایعات در خصوص اختصاص سهمیه سوخت به یکی از خودروهای مالکان دارای چند خودرو پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع عموم هموطنان عزیز می رساند، برخی اخبار منتشر شده درباره تخصیص سهمیه سوخت به یکی از خودروهای مالکان دارای چند خودرو صحت نداشته و سهمیه سوخت فعلا به کارت سوخت تمامی خودروها تعلق می گیرد و تاکنون سیاست دیگری به این شرکت ابلاغ نشده است.

همچنین لازم به ذکر است، سهمیه سوخت آبان ماه تمامی مالکان خودروها، حتی افرادی که کارت سوخت خود را دریافت نکرده اند، در کارت های سوخت شخصی آن ها ذخیره شده و در ماه های بعد قابل استفاده خواهد بود.
در این اطلاعیه آمده است، دفاتر پلیس +۱۰ و باجه های معطله پست در روزهای پنج شنبه و جمعه برای خدمات رسانی به مردم باز هستند.

بازدید اپلیکیشن 95 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

دست‌انداز بنزین ‌برای‌ تاکسی‌های اینترنتی دست‌انداز بنزین ‌برای‌ تاکسی‌های اینترنتی
اقتصادی
روزنامه هفت صبح | معضلات تاکسی‌های اینترنتی با سهمیه بنزین به شرط ۲۰۰ کیلومتر پیمایش. احتمالا شما هم در هفته‌های گذشته با کمبود تاکسی اینترنتی در شهرهای بزرگ روبه‌رو شده‌اید. مسافران مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا یک راننده پیدا کنند که درخواست آن‌ها را قبول کند. در خیلی از…...
برای آنکه سهمیه بنزین‌مان نسوزد چه کار کنیم؟ برای آنکه سهمیه بنزین‌مان نسوزد چه کار کنیم؟
اقتصادی
این ویدیو توضیح و پاسخ خوبی است درباره شایعات چند روز اخیر که مربوط به کاهش سهمیه بنزین بود....
آنچه باید درباره جزییات سهمیه بنزین دی‌ماه بدانید آنچه باید درباره جزییات سهمیه بنزین دی‌ماه بدانید
اقتصادی
سهمیه بنزین خودروها و موتورسیکلت‌ها در ساعت صفر بامداد امروز یکشنبه اول دی‌ماه در کارت‌های سوخت شخصی شارژ شد. میزان سهمیه بنزین این ماه برای سوارهای شخصی معمولی ۶۰لیتر بنزین در نظر گرفته شده در حالی که سهمیه سوخت سواری‌های شخصی دوگانه‌سوز ۳۰ لیتر است. تاکسی‌های بنزینی ۴۰۰لیتر و تاکسی‌های…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید