مالکان سهام عدالت، اطلاعات خود را به‌روز کنند

اقتصادی
مالکان سهام عدالت، اطلاعات خود را به‌روز کنند

ستاد خبری سهام عدالت در اطلاعیه شماره ۳ خود اعلام کرد افرادی که برای ورود به سامانه سهام عدالت با مشکلاتی مواجه هستند، باید با مراجعه به سایتwww.samanese.ir اطلاعات خود را به روز رسانی کنند.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اطلاعیه های پیشین مبنی بر امکان دادوستد سهام عدالت و گذشت چندین سال از زمان واگذاری این سهام، برخی اطلاعات افراد مانند شماره حساب، شماره شبا و شماره تلفن همراه مشمولان سهام عدالت، نیاز به روزرسانی دارد.

در همین رابطه، افرادی که برای ورود به سامانه سهام عدالت با مشکلاتی مواجه هستند، باید با مراجعه به سایتwww.samanese.ir اطلاعات خود را به روز رسانی کنند.

بازدید اپلیکیشن 124 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تعجب قاضی از پس‌انداز هنگفت کارمند گمرک تعجب قاضی از پس‌انداز هنگفت کارمند گمرک
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح | یک: دیروز بعد از مدتی وقفه دوباره محاکمه عباس ایروانی، مدیر گروه عظام و دیگر متهمان برگزار شد؛ پرونده‌ای که نقطه شروع جلسات دادگاه آن مهرماه پارسال بود. اتهام ایروانی ابتدا واردات بیش از ۷۶۴میلیون دلار مواد اولیه به‌صورت قاچاق عنوان شد و در دور بعدی…...
پارکینگ فرودگاه امام، قبل و بعد از کرونا پارکینگ فرودگاه امام، قبل و بعد از کرونا
اقتصادی
برترین‌ها: تصاویری از ‏پارکینگ فرودگاه امام قبل و بعد از کرونا و تحریم‌ها را ببینید....
قیمت دلار در آستانه برگشت به کانال ۱۸هزار تومان قیمت دلار در آستانه برگشت به کانال ۱۸هزار تومان
اقتصادی
قیمت دلار امروز پنجم تیرماه ۹۹ نسبت به روزهای گذشته به‌شکلی عقب‌نشینی کرد که در توصیف آن تنها می‌توان کلمه ریزش را به‌کار برد. در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز نرخ فروش دلار به رقم ۱۸ هزار و ۸۵۰ تومان رسید و نرخ خرید دلار از مردم ۱۸ هزار و…...

پاسخ دهید