ماجرای قتل ناموسی در میدان نوبنیاد

اجتماعی
ماجرای قتل ناموسی در میدان نوبنیاد

دختر و پسر جوان حدود سه ماه بود که با یکدیگر ازدواج کرده بودند. اما هیچ‌کدام فکر نمی‌کردند پایان ازدواج‌شان با قاتل شدن پسر همراه باشد. شنبه ۲۹ شهریورماه خبری مبنی بر قتل در میدان نوبنیاد تهران به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ گزارش می‌شود.

ماموران کلانتری ۱۶۴ قائم به سر صحنه جرم می‌رسند و مشاهده می‌کنند پسری جوان بر اثر پنج ضربه چاقو مضروب شده و بعد از رسیدن به بیمارستان فوت می‌کند. قاتل او جوان ۳۰ ساله نیز در محل جرم دستگیر می‌شود. اما ماجرای قتل چه بود؟

*** داستان یک آشنایی
زن و مرد جوان سه ماه از ازدواج‌شان می‌گذشت. زن در رستورانی حوالی خیابان پاسداران کار می‌کرد و چند هفته پیش مرد۳۰ ساله متوجه می‌شود، همسرش با پسری ۲۶ ساله که انگار او هم در همان رستوران مشغول به کار بوده آشنا می‌شوند و حتی یک هفته با یکدیگر به سفری در شمال می‌روند. بعد از بازگشت زن و دعوا و مشاجره‌های بسیار مرد با او، دختر قول می‌دهد تا ارتباطش را با پسر ۲۶ ساله قطع کند و دیگر رابطه‌ای نداشته باشند. اما این پایان ماجرا نبود. چرا که دختر باز زیر قولش می‌زند.

*** داستان قتل
چند شب پیش مرد متوجه می‌شود همسرش مجددا در یکی از پیام‌رسان‌ها با پسر ۲۶ساله در ارتباط است. بر سر همین موضوع ارتباط همسرش با همکارش در رستوران دوباره مشاجره و دعوا می‌کنند. تا این که مرد از طریق تلفن همراه خانم، به پسر ۲۶ساله پیام می‌دهد و از او می‌خواهد تا دست از سر زندگی آنها بردارد و بارها از او می‌پرسد چرا به همسرش پیام می‌دهد!

در همین حین دعوای تلفنی ‌همسر زن و همکارش در رستوران، با یکدیگر در میدان نوبنیاد تهران قرار حضوری می‌گذارند. آنها بعد از ساعت بسته شدن رستوران و اتمام کار پسر ۲۶ ساله حوالی ساعت یک نیمه شب شنبه ۲۹ شهریورماه قرار ملاقات حضوری می‌گذارند و مرد به همراه همسرش بر سر قرار می‌روند.

*** قتل با چاقو
اما ماجرا فقط یک گفت‌وگوی ساده برای حل ماجرا نبود و بعد از گذشتن چندی، به جر و بحث بین دو مرد می‌انجامد تا جایی که عابران شاهد بحث‌ آنها نیز بودند. اما به یک باره همسر ۳۰ ساله زن، چاقویی که همراه خود داشته بیرون می‌آورد و پنج ضربه به سینه و پهلوی پسر ‌۲۶ساله همکار همسرش در رستوران وارد می‌کند.

در همین حین شاهدان که جروبحث آنها را نیز دیده بودند بلافاصله موضوع را به اورژانس و مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش می‌دهند. پسر ۲۶ ساله بعد از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند. همسر ۳۰ ساله زن در محل حادثه به دلیل قتل دستگیر می‌شود اما دختر جوان فعلا دستگیر نشده است. این پرونده به همراه متهم برای طی روند قضایی به دادسرا ارسال شده است و هنوز جزئیات بیشتری از علت دقیق این ماجرا وجود ندارد.

بازدید اپلیکیشن 396 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

قتل دختر جوان توسط نامزد سابق قتل دختر جوان توسط نامزد سابق
اجتماعی
مردی جوان به دلیل اختلافات خانوادگی از نامزدش جدا شده بود، اما فکر نمی‌کرد دختر جوان بعد از گذشت چندی تصمیم به ازدواج با فرد دیگری بگیرد و آینده‌اش را طور دیگری رقم بزند. همین ماجرا مرد را خشمگین کرد و با نامزد سابقش قرار ملاقاتی گذاشت. قراری که باعث…...
بررسی پرونده مقتولانی که قاتل ندارند بررسی پرونده مقتولانی که قاتل ندارند
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری | ماجرای قتل‌های بی‌سرانجام؛ آنهایی که کشته شدند اما هیچ‌وقت، هیچ‌کس پیدا نشد تا قتل را گردن بگیرد و خانواده‌های مقتول همیشه با این علامت سوال باقی ماندند که چه کسی و به چه جرمی جان یکی از اعضای خانواده‌ آنها را گرفت. ماه‌ها و…...
قتل ‌در حکیمیه ‌به دلیل‌ تذکر‌ رعایت‌ عفت ‌کلام قتل ‌در حکیمیه ‌به دلیل‌ تذکر‌ رعایت‌ عفت ‌کلام
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری | حوالی ساعت ۹:۳۰ شب یکشنبه، ۲۷ مهرماه، درگیری یک راننده خودروی پژو ۴۰۵ با یک شهروند خانم در منطقه حکیمیه تهران زمینه قتل یکی دیگر از شهروندان را ایجاد کرد. شب یکشنبه خودرو پژو ۴۰۵ که راننده‌اش در حال پارک بوده، به آینه خودروی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید