ماجرای قتل مرد ۵۳‌ساله در بلوار کاشانی

اجتماعی
ماجرای قتل مرد ۵۳‌ساله در بلوار کاشانی

‌ حوالی ساعت ۴:۵۰ بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه سال جاری، خبر یک چاقوکشی منجر به قتل به آدرس خیابان آیت‌الله کاشانی تهران اعلام می‌شود. در این حادثه که یک شاهد با جسم نیمه‌جان مقتول که در حال خون‌ریزی بوده مواجه می‌شود در لحظات آخر حیات فرد، می‌تواند مشخصات قاتل این فرد را از زبان مقتول پیش از مرگ بشنود.

*** ماجرای قتل
جسد مردی حدودا ۵۵ ساله و مجهول الهویه در محل حادثه وجود داشته و به همین دلیل تحقیقات درباره قتل این فرد آغاز می‌شود. بعد از جست‌وجوها یک نفر شاهد که حادثه رخ داده برای مرد ۵۵ ساله را دیده بود درباره حادثه می‌گوید: مقتول را در حال خون‌ریزی در بین دو بلوک دیدم.

او در لحظات آخر زندگی‌اش، شماره تلفن خواهرش را به من داد و از من خواست تا به آنها حادثه رخ داده را خبر بدهم. این شاهد درباره حادثه رخ داده و کسی که مقتول اعلام کرده او را با چاقو زده نیز گفته است: یک فرد افغانستانی باچاقو او را به دلیل درگیری مجروح کرده است. سپس این مرد پنجاه و خرده‌ای ساله پیش از حضور اورژانس در محل حادثه، جان می‌سپارد.

*** تحقیقات قتل
هم‌زمان در جهت شناسایی فرد مقتول اقدامات لازم صورت گرفت که مشخص شد متوفی شخصی به نام حسن.ب ۵۳ ساله و اهل ملایر است. پس از جست‌وجو و تحقیقات متعدد با کشف یک عدد گاری جمع‌آوری پسماند و بازیافت زباله، نظرها به سمت اتباع افغان که مبادرت به جمع‌آوری زباله‌های بازیافت می‌کنند جلب شد و نسبت‌به دستگیری کلیه اتباع افاغنه در محدوده مورد نظر اقدام شد. همچنین با بهره‌گیری از تنها دوربین مداربسته‌ای که در محل جرم وجود داشت بالاخره مشخصات فیزیکی قاتل نیز به دست آمد.

*** شناسایی قاتل
با راهنمایی یکی از پیمانکاران شهرداری، شخصی به نام جاوید به عنوان مظنون اصلی این حادثه معرفی شد. همچنین باتوجه به اطلاعات کسب شده و احتمال حضور فرد مظنون به قتل مرد ۵۳ ساله اهل ملایر، در شهرستان اسلامشهر با تلاش فراوان چند ساعته و بازرسی پاتوق‌های مظنون، در نهایت جاوید در حالی که آماده خروج از کشور بود دستگیر شد.

با انتقال جاوید به تهران و طی بازجویی‌های فنی او به ارتکاب قتل اعتراف کرد و دلیل قتل را درگیری لفظی با مقتول بیان داشت. بعد از بازسازی صحنه قتل، آلت قتاله ( سلاح سرد چاقو) هم در فاصله‌ای دورتر از محل وقوع قتل کشف شد. هنوز از جزئیات این حادثه اطلاعات بیشتری در دست نیست.

بازدید اپلیکیشن 94 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

۷۰فقره سرقت منزل در پرونده‌ زن و مرد سارق ۷۰فقره سرقت منزل در پرونده‌ زن و مرد سارق
کاربران ویژه - اسلایدر
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری | زن و مردی که عکس‌شان بدون پوشش و با دستور مقام قضایی اجازه انتشار یافته است دو سارقی هستند که علاوه بر سرقت میلیاردی از منازل در شهرهای مختلف کشور یک پرونده قتل نیز در کارنامه این مرد سارق وجود دارد. با درخواست پلیس…...
قتل دختر جوان توسط نامزد سابق قتل دختر جوان توسط نامزد سابق
اسلایدر
مردی جوان به دلیل اختلافات خانوادگی از نامزدش جدا شده بود، اما فکر نمی‌کرد دختر جوان بعد از گذشت چندی تصمیم به ازدواج با فرد دیگری بگیرد و آینده‌اش را طور دیگری رقم بزند. همین ماجرا مرد را خشمگین کرد و با نامزد سابقش قرار ملاقاتی گذاشت. قراری که باعث…...
بررسی پرونده مقتولانی که قاتل ندارند بررسی پرونده مقتولانی که قاتل ندارند
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری | ماجرای قتل‌های بی‌سرانجام؛ آنهایی که کشته شدند اما هیچ‌وقت، هیچ‌کس پیدا نشد تا قتل را گردن بگیرد و خانواده‌های مقتول همیشه با این علامت سوال باقی ماندند که چه کسی و به چه جرمی جان یکی از اعضای خانواده‌ آنها را گرفت. ماه‌ها و…...

پاسخ دهید