ماجرای دستگیری همسر میلاد حاتمی چه بود؟

اجتماعی
ماجرای دستگیری همسر میلاد حاتمی چه بود؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شب گذشته برخی از رسانه‌های داخلی خبری مبنی بر دستگیری سحر همسر میلاد حاتمی را منتشر کردند و باشگاه خبرنگاران جوان این موضوع را پیگیری کرد.

با پیگیری خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، مشخص شد که پلیس اینترپل ایران هیچ درخواستی مبنی بر دستگیری همسر میلاد حاتمی نداده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی از متهمان در یک پرونده که مرتبط به سحر است در کشور اوکراین دستگیر شده اند و رسانه‌های داخلی به اشتباه خبر دستگیری سحر همسر میلاد حاتمی را منتشر کرده اند.

بازدید اپلیکیشن 69 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید|آتش‌سوزی هولناک سمند در بزرگراه چمران ببینید|آتش‌سوزی هولناک سمند در بزرگراه چمران
اجتماعی
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حادثه آتش‌سوزی یک دستگاه خودروسواری در بزرگراه شهید چمران خبر داد. منبع: خبرفوری...
برخورد قانونی با مقصران مرگ گورخر آفریقایی برخورد قانونی با مقصران مرگ گورخر آفریقایی
اجتماعی
مدیرکل دفتر حفاظت و نظارت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تایید خبر تلف شدن یک راس گورخر نر آفریقایی در باغ وحش‌ صفادشت گفت: سازمان دامپزشکی در حال بررسی علت تلف شدن گورخر نر این باغ وحش است و پس از اعلام رسمی از سوی این سازمان، با…...
لیست جدید کشورهای ممنوع برای سفر اعلام شد لیست جدید کشورهای ممنوع برای سفر اعلام شد
اجتماعی
مهر نوشت: سازمان هواپیمایی کشوری اسامی کشورهایی که فروش بلیت پرواز به آنها ممنوع است را اعلام کرد. حسن خوشخو مدیرکل دفتر نظارت بر شرکت‌های هواپیمایی دفاتر خدمات مسافرت هوایی سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه هوانوردی (NOTAM) خود به دفاتر فروش بلیت اعلام کرد: پیرو مصوبه ستاد ملی مقابله با…...

پاسخ دهید