ماجرای درخواست حکم اعدام برای خلبان تهرانی

اجتماعی
ماجرای درخواست حکم اعدام برای خلبان تهرانی

رکنا: خلبان بازنشسته که برای چهارمین بار به اتهام شرب خمر بازداشت شده بود پای میز محاکمه ایستاد و نماینده دادستان برای وی درخواست اعدام را مطرح کرد.

مرد ۷۳ ساله به جرم خوردن مشروبات الکلی در تهران دستگیر شد.
احسان ۷۳ ساله که دکترای نظامی دارد و خلبان بازنشسته است به اتهام شرب خمر و رانندگی در حال مستی در شمال تهران بازداشت شد .وی منکر مصرف مشروبات الکلی بود اما در بررسی پرونده اش مشخص شد وی قبلاً نیز سه مرتبه به اتهام شرب خمر بازداشت شده و حد برای وی اجرا شده است.
به این ترتیب خلبان بازنشسته به اتهام شرب خمر با وصف سه مرتبه اجرای حد، در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و جرمش را انکار کرد.
در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و برای وی درخواست اعدام را مطرح کرد.

ماجرای دستگیری پیرمرد ۷۳ ساله در تهران
وقتی پیرمرد روبه روی قضات ایستاد گفت: قبول دارم در سال‌های قبل سه مرتبه به اتهام شرب خمر بازداشت شدم وچون تست الکل مثبت بود هر بار شلاق خوردم .اما آخرین بار بی دلیل بازداشت شدم و من مشروب مصرف نکرده بودم.
باور کنید به زور از من تست الکل گرفته شد و به همین خاطر هم برگه ای را که تایید کننده مثبت بودن تست الکل بود امضا نکردم .من اتهامم را قبول ندارم.
سپس محمد شمس وکیل وی به دفاع پرداخت و گفت: پرونده نواقص بسیاری دارد و موکلم نیز در پرونده اعتراف به مشروب خواری نداشته است.از این رو تقاضای برائت وی را دارم.
در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

بازدید اپلیکیشن 138 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

فاصله قیمت موز در بازار با نرخ مصوب چقدر است؟ فاصله قیمت موز در بازار با نرخ مصوب چقدر است؟
اجتماعی
درحالی که قیمت موز در بازار به ۵۵هزار تومان رسیده، رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد واردکنندگان متقاضی در ازای صادرات سیب، باید موزهای وارداتی را در شبکه‌های رسمی توزیع صنفی و با رعایت قیمت مصوب هر کیلو ۲۵ هزار تومان به مصرف کننده ارائه دهند. سعید ممبینی در گفت‌وگو…...
واکنش سایپا به ویدئو کوییک فرمان راست در آفریقا واکنش سایپا به ویدئو کوییک فرمان راست در آفریقا
اجتماعی
سایپا به انتشار خبر صادرات کوییک با فرمان راست به آفریقا در فضای مجازی واکنش نشان داد. علی کریمی سرپرست معاونت صادرات گروه سایپا در این باره می‌گوید: سایپا هنوز هیچ محصولی به آفریقا صادر نکرده اما یک شرکت در آفریقای جنوبی که مذاکراتی برای صادرات محصولات سایپا با آن…...
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت از تشخیص ۶هزار و ۵۹۷ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. به‌گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۵۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۸۱۷…...

پاسخ دهید