لیگ برتر از ۲۰ خرداد شروع می‌شود؟

ورزشی
لیگ برتر از ۲۰ خرداد شروع می‌شود؟

ورزش سه نوشت: در شرایطی که همچنان اخبار متفاوتی درباره آینده لیگ برتر فوتبال شنیده می‌شود، آخرین گمانه زنی مربوط به از سرگیری دوباره این رقابت‌هاست.

یک منبع آگاه در این زمینه خبر داد که جلسه نهایی در این زمینه روز شنبه برگزار خواهد شد و طی آن قرار است در خصوص تاریخ نهایی ادامه لیگ برتر فوتبال ایرات تصمیم‌گیری و زمان آن مشخص شود.

در این جلسه احتمالا زمان شروع دوباره مسابقات از اواخر هفته آتی و استارت دوباره مسابقات از ۲۰ خرداد به اجماع خواهند رسید و ابلاغ می‌شود.

در این بازه تیم‌ها فرصت خواهند داشت به مدت تقریبی ۳ هفته تمرینات خود را برای آماده سازی انجام ۹ بازی باقیمانده دنبال کنند.

بازدید اپلیکیشن 12 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ایا درگذشت متین قوسی به شروع لیگ ربط دارد؟ ایا درگذشت متین قوسی به شروع لیگ ربط دارد؟
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح| خبر ناراحت‌کننده درگذشت متین قوسی فوتبالیست ۱۸ساله اهل کرج بهانه‌ای شده برای بحث درباره از سرگیری شروع لیگ برتر ایران. ماجرا از دو روز پیش شروع شد که خداداد عزیزی و مجتبی جباری خبر دادند این فوتبالیست جوان به علت ابتلا به کرونا درگذشته. جباری و عزیزی…...
حریرچی: تکلیف لیگ امروز مشخص می‌شود حریرچی: تکلیف لیگ امروز مشخص می‌شود
ورزشی
معاون کل وزارت بهداشت از برخی اهالی فوتبال که برای چگونگی برگزاری بازی‌ها با او تماس گرفتند، ابراز گلایه کرد. به گزارش "ورزش سه"، ایرج حریرچی در گفت‌وگوی تلفنی با شبکه خبر درباره وضعیت آغاز مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: بنده از این به بعد هیچ مسوولیتی در مورد خبررسانی…...
ویدیو/تکلیف لیگ برتر امروز مشخص می‌شود؟ ویدیو/تکلیف لیگ برتر امروز مشخص می‌شود؟
ورزشی
وزیر بهداشت گفت: دستورالعمل های جدید برای انجام فعالیت های ورزشی به وزارت ورزش امروز ارسال می شود....

پاسخ دهید