لایحه حذف ۴ صفر پول در کمیسیون تصویب نشد

اقتصادی
لایحه حذف ۴ صفر پول در کمیسیون تصویب نشد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه حذف ۴ صفر از پول ملی در این کمیسیون به تصویب نرسید و بررسی آن به نشست بعدی موکول شد.

«سید حسن حسینی شاهرودی» سه شنبه شب در گفت وگو با ایرنا، در خصوص دستورکار نشست امروز کمیسیون اقتصادی گفت: در نشست عصر امروز کمیسیون قرار بود وزیر کشور در جلسه حضور یابد و به پرسش های چند نماینده پاسخ دهد. بررسی لایحه حدف ۴ صفر از پول ملی و طرح مالیات بر عایدی مسکن از دیگر برنامه های مورد بررسی امروز کمیسیون اقتصادی بود.

وی اضافه کرد: قرار بود وزیر کشور به سوالات آقایان حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه و سیدجواد حسینی کیا نماینده سنقر پاسخ دهد که به دلیل حضور نیافتن وزیر، این سوالات برابر با آیین نامه به صحن علنی مجلس ارجاع می‌شود.

نماینده مردم میامی و شاهرود در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان بررسی چند ماده از طرح مالیات برعایدی مسکن در کمیسیون اقتصادی گفت: کلیات طرح پیشتر در کمیسیون اقتصادی مطرح و بررسی شده بود و امروز هم چند ماده از آن مورد بررسی قرار گرفت.

حسینی شاهرودی درباره لایحه حذف ۴صفر از پول ملی نیز تصریح کرد: این لایحه در کمیته پولی بانکی بررسی و تصویب شد اما در کمیسیون به تصویب نرسید.

بازدید اپلیکیشن 24 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اسکناس دو هزار تومانی با شماره سریال رند، ۱۵۰ هزار تومان! اسکناس دو هزار تومانی با شماره سریال رند، ۱۵۰ هزار تومان!
اجتماعی
موقع به دست گرفتن پول، برای خریدن چیزی یا موقعی که آن را از عابر بانک یا شخص دیگری می‌گیرید، به چه چیزی توجه می‌کنید؟ عدد روی آن که نشانه ارزش پول است؟ پاره یا گوشه نداشتن آن؟ اگر پاسخ شما بله است، باید گفت که عده زیادی از مردم…...
روزگار متفاوت آقای روحانی روزگار متفاوت آقای روحانی
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، آرش پورابراهیمی | شرایط اقتصاد ایران طی یک سال اخیر به طور قابل توجهی تغییر‌کرده است.از شایعات مربوط به دیدار روسای جمهور ایران و آمریکا گرفته تا دیدارهای رییس جمهور با سران دیگر کشورها و البته استقبال غافلگیرکننده و امیدبخش برخی منتقدان اصولگرای دولت از سخنرانی رییس…...
راز‌ تاب‌آوری اقتصاد ایران از‌‌ زبان جیسون‌ رضاییان راز‌ تاب‌آوری اقتصاد ایران از‌‌ زبان جیسون‌ رضاییان
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح، علی رستگار | واشنگتن‌پست: آقای‌ ترامپ، تا اطلاع ثانوی منتظر فروپاشی اقتصاد ایران نباشید . جیسون رضائیان، روزنامه نگار آمریکایی که مدتی در ایران بازداشت بود و افکار عمومی‌هم با ماجرای سریال گاندو با پرونده او آشنا شدند، اخیرا یادداشتی در روزنامه واشنگتن پست نوشته و به…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید