لاستیک هواپیمای پرواز تهران – مشهد پس از فرود ترکید

حوادث
لاستیک هواپیمای پرواز تهران – مشهد پس از فرود ترکید

مدیر روابط عمومی فرودگاه مشهد گفت: ۲ لاستیک هواپیمای شرکت سپهران به دلیل نقص فنی در چرخ هنگام ورود به پارکینگ فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ترکید، اما به هیچ مسافری آسیب نرسید. حسن جعفری روز دوشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: این هواپیما صبح امروز از مبدا تهران در فرودگاه مشهد به زمین نشست. ۲ لاستیک عقب این هواپیما دچار ترکیدگی شد.

پرواز مشهد- مسقط عمان نیز هشتم تیرماه به دلیل ترکیدگی لاستیک به فرودگاه این کلانشهر بازگشت و بدون مشکل به زمین نشست. فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد با گستره ۵۴۰ هکتار، پس از فرودگاه مهرآباد تهران دومین فرودگاه پرترافیک کشور است که پیش از شیوع کرونا به طور میانگین روزانه ۱۸۰ پرواز و در زمان اوج مسافرت‌ها تا ۲۵۰ پرواز ورودی و خروجی روزانه در آن انجام می‌شد.

منبع: ایرنا

بازدید اپلیکیشن 34 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. سلام اکه این پیام رو میخونید مطلع باشید دلیل این اتفاق سوختگیری بیش از حد هواپیماها در عزیمت به سمت مشهد هستن چرا که به دلیل مشکل یکی از مخزنهای مرکز سوخت رسانی این فرودگاه بنا بر اعلام این مرکز مقدار کمی سوخت به هر هواپیمایی تعلق میگیرد از این رو شرکتها مجبورن به جهت انجام پرواز حتی اگه شده بار مسافر یا یارنامه رو حمل نکنن و اقدام به سوخت گیری بیشتری در مبدا به سمت مشهد انجام دهند که این مسئله باعث افزایش وزن هواپیما و فرود سخت در فرودگاه مشهد میشه که باعث بروز چنین حوادثی میشود.تکرار چند باره این داستان گویا این مطلب میباشد.ممنونم اگه در این باره بدون ذکر نام بنده گزارشی تهیه بفرمایید

پاسخ دهید