قیمت انواع مواد شوینده افزایش یافت

اقتصادی
قیمت انواع مواد شوینده افزایش یافت

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس اتحادیه فروشندگان مواد شوینده و پاک کننده گفت: قیمت انواع شوینده از ابتدای سال تاکنون حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است.

علیرضا رضایی رئیس اتحادیه عطاران، سقط فروشان و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده در خصوص افزایش قیمت انواع شوینده اظهار کرد: قیمت انواع شونده از ابتدای سال تاکنون بین ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده که این افزایش قیمت با توجه به هزینه‌های تولید، منطقی است.

این مقام مسئول افزود: فروش انواع شوینده و پاک کننده به صورت خرد و عمده در کشور صورت می‌گیرد که فروش عمده آن مربوط به تولیدکنندگان و فروش خرد آن مربوط به اتحادیه است که در مجموع شامل واحد‌های صنفی و فروشگاه‌ها می‌شود.

رئیس اتحادیه عطاران، سقط فروشان و عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده بیان کرد: عمده فروشی مواد شوینده و پاک کننده نیز تا چند سال گذشته تحت نظارت اتحادیه بود، اما وزارت صمت طی اقدامی این دو بخش را از یک دیگر جدا کرد.

رضایی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد شوینده‌هایی که در بازار فروخته می‌شود، تولید داخل است و کمتر از ۵ درصد از شوینده‌های موجود در بازار خارجی است.

او در پایان تصریح کرد: طی چند سال گذشته کیفیت انواع شوینده‌های ایرانی افزایش یافته است، به طوری که تقاضا برای موارد خارجی تقریبا به صفر رسیده است، چرا که واردات آن‌ها حتی به صورت قاچاق نیز به صرفه نیست.

بازدید اپلیکیشن 22 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

آیا دلار در نیمه دوم مهر دنده معکوس می‌کشد؟ آیا دلار در نیمه دوم مهر دنده معکوس می‌کشد؟
اقتصادی
تکرار سناریوی مهر ۹۷ برای بازار ارز در مهر ۹۹ بسیار محتمل است. این پیش‌بینی گروهی از فعالان بازار ارز در روزهای میانی مهر ماه است. آنها با استناد به اتفاقات مهرماه سال ۱۳۹۷ به استقبال سقوط نرخ ارز رفته‌اند. به‌گزارش خبرگزاری مهر دو سال پیش و در روزهایی که…...
موبایل طی یک هفته اخیر چقدر گران شد؟ موبایل طی یک هفته اخیر چقدر گران شد؟
اقتصادی
قیمت ها در بازار موبایل طی یک هفته اخیر با شتاب بیشتری افزایش یافت به گونه ای که در بین گوشی های همراه اپل قیمت آیفون ۱۱ پرومکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت از چهارشنبه هفته گذشته تاکنون ۶ میلیون تومان افزایش یافته است و این گوشی همراه در حال حاضر…...
سو‌نامی ‌تبلیغات وسیع ‌فرش در تلویزیون سو‌نامی ‌تبلیغات وسیع ‌فرش در تلویزیون
اقتصادی
روزنامه هفت صبح | این روزها تبلیغات فرش آنقدر زیاد شده است که فرقی ندارد چه ساعتی و چه کانالی، تلویزیون را هر زمان که روشن کنید، با یک آگهی وسوسه‌انگیز یا مسابقه یکی از هایپرمارکت‌های فرش و موکت روبه‌رو خواهید شد. کارشناسان نساجی می‌گویند علت این تبلیغات این است…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید