قول نماینده مجلس برای برگشت فردوسی‌پور به تلویزیون

فرهنگی
قول نماینده مجلس برای برگشت فردوسی‌پور به تلویزیون

رئیس فراکسیون ورزش مجلس از پیگیری این فراکسیون برای احیای برنامه ۹۰ با حضور عادل فردوسی‌پور خبر داد و گفت: در این راستا با رئیس سازمان صداوسیما مذاکراتی خواهیم داشت.

محمدمهدی فروردین نماینده مردم نماینده فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین می گوید؛ «تنها راهی که می‌تواند پاسخی برای ابهامات و سئوالات مردم در حوزه ورزش باشد، حمایت از برنامه‌های تلویزیونی پربیننده است که برنامه ۹۰ با مدیریت و اجرای عادل فردوسی پور به خوبی چنین مسیری را طی می‌کرد.»

این نماینده مجلس، احیای برنامه ۹۰ با حضور عادل فردوسی پور یکی از مطالبات مردمی می داند و یک قول بزرگ به مردم می دهد؛ «این قول را به مردم می دهم که تمام تلاش خود را برای بازگشت برنامه ۹۰ و عادل فردوسی پور به صدا و سیما انجام خواهم داد.»

رئیس فراکسیون ورزش مجلس به نکته ای جالب اشاره می کند که خواندنش خالی از لطف نیست؛ «امروز که شعار در خانه بمانیم برای ریشه کن شدن ویروس کرونا را سر می‌دهیم یکی از بهترین برنامه‌هایی که برای مخاطب جذابیت دارد، احیای برنامه ۹۰ است که جای خالی آن به شدت حس می‌شود. امروز مردم ما حال خوبی ندارند، بازگشت برنامه ۹۰ می‌تواند به ارتقای شاخص امید اجتماعی کمک کند لذا امیدوارم بازگشت عادل فردوسی پور یکی از بهترین خبرهایی باشد که بتوانیم در آینده‌ای نزدیک به مردم نوید دهیم.»

باز هم یک نکته دیگر در مصاحبه این نماینده مجلس که نشان می دهد مسولان ما خیلی چیزها را می بینند و می دانند؛ «اخیرا حتی در نظرسنجی‌های سازمان صدا و سیما، برنامه‌های جایگزین ۹۰ حتی در بین ۱۰ برنامه پرمخاطب رسانه ملی هم قرار ندارند در حالیکه دقیقا در همان ساعت برنامه ۹۰ روی آنتن می‌روند. صدا و سیما نباید اقتدار خود را از دست دهد و این اقتدار بر پایه همین برنامه‌های پر مخاطب شکل گرفته است لذا پخش برنامه ۹۰ در بسترهای اینترنتی به ضرر رسانه ملی خواهد بود.»

منبع: خبرورزشی

بازدید اپلیکیشن 54 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

گفتگو با مینا فتحی، مترجم آثار پرفروش روان‌شناسی گفتگو با مینا فتحی، مترجم آثار پرفروش روان‌شناسی
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، یاسر نوروزی |مینا فتحی را با ترجمه آثار روان‌شناسی می‌شناسند؛ «آدم‌های سمّی»، «والدین سمّی»، ترجمه آثار اروین یالوم و... «مادران سمّی» هم از ترجمه‌های او اخیرا منتشر شده که مثل سایر آثارش اقبال بسیار خوبی بین مخاطبان داشته. خانم فتحی حالا سراغ نوشتن رمانی رفته با عنوان…...
ببینید | آخرین اجرای قطعه مرغ سحر در ایران ببینید | آخرین اجرای قطعه مرغ سحر در ایران
فرهنگی
آخرین اجرای زنده مرغ سحر استاد شجریان با همراهی زیبای همایون شجریان را ببینید....
ماجرای گلایه‌های‌ عجیب‌ سحر و شهره ‌و ‌ریحانه ماجرای گلایه‌های‌ عجیب‌ سحر و شهره ‌و ‌ریحانه
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح | معلوم نیست ورود موج تازه کرونا و خطر تعطیلی بیش از پیش پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی اعصاب بازیگرها را خراب کرده یا خبرهایی که از قراردادهای بالای فوتبالیست‌ها می‌شنوند تاثیرش را گذاشته، به هر حال به نظر می‌رسد یک اتفاق‌هایی افتاده که طی چند روز گذشته…...

پاسخ دهید