قتل پسر بچه ۷ ساله از سوی پدرش

اجتماعی
قتل پسر بچه ۷ ساله از سوی پدرش

باشگاه خبرنگاران نوشت: فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: مردی در فاروج، فرزند خود را به قتل رساند.
سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی استان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی برقتل فرزند در فاروج نیاز پلیسی در بیمارستان شهرستان فاروج، مشخص شد که پسربچه‌ای حدودا ۱۲ ساله از ناحیه گردن دچار جراحت شدید شده که مشخص شد وی به دست پدر معتادش مجروح شده است.

سردار مظاهری افزود: متهم که به دلیل مصرف مواد مخدر صنعتی و اختلاف با همسرش دست به این اقدام زده بود با عملیات روانی ماموران راضی می‌شود که فرزندش را در قبال خروج ماموران آزاد کند.

او با اشاره به اینکه ماموران برای اینکه اتفاق ناگواری پیش نیاید در حال خروج از منزل بودند که ناگهان صدای فریاد پسربچه شنیده می‌شود، اظهار کرد: بلافاصله ماموران مجددا با هماهنگی قضائی در ورودی را شکسته و بعد از ورود به منزل با پیکر خون آلود پدر و پسربچه روبرو می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان گفت: با توجه به اینکه هردو مجروح زنده بودند بلافاصله توسط عوامل امدادی به بیمارستان انتقال شده که پسر بچه ۷ ساله در حین انتقال به بیمارستان جان باخت.

سردار مظاهری افزود: حال عمومی فرزند دیگر این فرد مساعد بوده و خود متهم نیز که خود را با چاقو از ناحیه شکم مجروح کرده بود در حال مداواست که به محض بهتر شدن حال وی، به مراجع قضائی معرفی خواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 80 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

آنکه می‌گوید دوستت دارم آنکه می‌گوید دوستت دارم
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، یاسر نوروزی | «صدایش خیلی عوض شده بود. هجده سال بود که دوست داشتم صدایش را بشنوم. شب‌ها و روزها از دلتنگی شنیدن صدایش گریه کرده بودم اما حالا زبانم قفل شده بود. چند بار گفت: الو؟» زنی که پشت گوشی توان سخن گفتن ندارد، همسر اولین…...
تراکنش‌های بالای پنج‌میلیارد زیر ذره‌بین سازمان مالیات تراکنش‌های بالای پنج‌میلیارد زیر ذره‌بین سازمان مالیات
اجتماعی
رئیس سازمان امور مالیاتی: بر اساس آئین نامه جدید بررسی تراکنش‌های بانکی، آن دسته از حساب‌هایی مورد بررسی قرار می‌گیرند که تراکنش آن‌ها بالای ۵ میلیارد تومان باشد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امید علی پارسا رئیس سازمان امور مالیاتی در حاشیه صبحانه کاری با فعالان اقتصادی در جمع خبرنگاران گفت:…...
افزایش تعداد قربانیان و مبتلایان کرونا در ایران افزایش تعداد قربانیان و مبتلایان کرونا در ایران
اجتماعی
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در ایران به ۲۸ نفر و تعداد افراد فوت شده به ۵ نفر رسید. کیانوش جهانپور با اعلام این خبر افزود: تا این لحظه ۷۸۵ فرد مشکوک به ویروس کرونا از بین هزاران فرد مراجعه کننده از…...

پاسخ دهید