قتل در پارک تنیس کرج

اجتماعی
قتل در پارک تنیس کرج

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: قاتل ۲۲ ساله‌ای که به دلیل مسائل شخصی دوست ۱۹ ساله خود را به قتل رسانده بود، در کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در پی اعلام مرکز پیام پلیس آگاهی مبنی بر وقوع یک فقره قتل عمدی در پارک تنیس کرج، بلافاصله کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان مشخص شد مقتول ۱۹ ساله با یکی از دوستان خود بر سر مسائل شخصی درگیر شده و قاتل به وسیله سلاح سرد ضربه به شکم نامبرده وارد کرده و از محل متواری شده و جسد مقتول توسط عوامل اورژانس به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان با تحقیق از محل وقوع حادثه هویت سارق را شناسایی و با انجام اقدامات پلیسی متوجه شدند قاتل پس از وقوع حادثه به سمت شمال کشور متواری شده و در حال حاضر در یکی از روستاهای جاده چالوس مخفی شده است.

نادربیگی گفت: کارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهم مراجعه و در یک فرصت مناسب در عملیاتی غافلگیرانه قاتل را در کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: قاتل با مشاهده مستندات چاره ای به جز اعتراف در پیش روی خود ندید و به قتل جوان ۱۹ ساله در پارک تنیس کرج اقرارکرد.

وی خاطرنشان کرد: توجه و مراقبت خانواده ها از نوجوانان و جوانان نقش بسزایی در کنترل و پیشگیری از ورود آنها به مسائل این چنین دارد و لازم است خانواده‌ها بر ورود و خروج، محل حضور و دوستان فرزندان خود نظارت کافی را داشته باشند.

بازدید اپلیکیشن 55 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

توضیح اتوبوسرانی درباره علت شلوغی اتوبوس‌ها توضیح اتوبوسرانی درباره علت شلوغی اتوبوس‌ها
اجتماعی
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با رد شایعه افزایش سرفاصله حرکت اتوبوس‌های پایتخت در مورد چرایی ازدحام در اتوبوس‌ها توضیحاتی ارائه کرد. محمود ترفع در واکنش به انتشار تصاویری مبنی بر شلوغ بودن اتوبوس‌های بی‌آرتی با وجود شیوع کرونا در تهران افزود: قطعا چند عکس نمی‌تواند واقعیت کلی وضعیت اتوبوس‌های پایتخت…...
برنده شدن در برنامه‌ رادیویی ترفند کلاهبرداری تلفنی برنده شدن در برنامه‌ رادیویی ترفند کلاهبرداری تلفنی
اجتماعی
رییس پلیس فتا البرز به مردم هشدار داد که مراقب کلاهبرداران تلفنی با شیوه« الو «شما برنده شدید»، باشند. سرهنگ محمد اقبالی روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا اظهارداشت: طی چند روز اخیر تعدادی از شهروندان درمناطق مختلف این استان اعلام کردند که افرادی از طریق شبکه های اجتماعی…...
اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره شایعه تمدید تعطیلی مدارس اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره شایعه تمدید تعطیلی مدارس
اجتماعی
وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای شایعه تمدید تعطیلی مدارس را در برخی شبکه‌های اجتماعی تکذیب کرد. به گزارش ایلنا، هرگونه خبرمنتشر شده در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیررسمی مبنی بر تمدید تعطیلی مدارس کل کشور تا اردیبهشت‌ماه سال ۹۹را تکذیب کرد. بر اساس این اطلاعیه؛ هرگونه تصمیم…...

پاسخ دهید