قتل دختر جوان توسط نامزد سابق

اسلایدر
قتل دختر جوان توسط نامزد سابق

مردی جوان به دلیل اختلافات خانوادگی از نامزدش جدا شده بود، اما فکر نمی‌کرد دختر جوان بعد از گذشت چندی تصمیم به ازدواج با فرد دیگری بگیرد و آینده‌اش را طور دیگری رقم بزند. همین ماجرا مرد را خشمگین کرد و با نامزد سابقش قرار ملاقاتی گذاشت.

قراری که باعث شد از خشم، دختر جوان را به قتل برساند و بعد با صحنه‌سازی، قتل دختر جوان را سرقت و زورگیری جلوه دهد، غافل از اینکه خانواده دختر از قرار ملاقات آنها خبر داشتند و می‌دانستند بارها نامزد سابق، دخترشان را تهدید کرده است.

*** صحنه‌سازی قتل
سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: در پی یک فقره قتل خانمی جوان که به وسیله ضربات متعدد چاقو در میدان امیرکبیر کرج به قتل رسیده بود، کارآگاهان پلیس آگاهی اداره جرائم جنایی به محل حادثه اعزام شدند. رئیس پلیس آگاهی البرز افزود: کارآگاهان پس از حضور در محل حادثه مشاهده کردند که یک دستگاه خودروی تیبا در کنار جاده پارک شده و دارای دو نفر سرنشین آقا و خانم است که خانم در اثر جراحات ناشی از یک جسم تیز به قتل رسیده و راننده هم از نواحی گردن، شکم و پهلو مورد ضرب‌وجرح قرار گرفته است.

سرهنگ نادربیگی با بیان اینکه بلافاصله فرد مجروح برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شد، گفت: در بازجویی‌های اولیه راننده خودرو اعلام کرد که به همراه نامزد سابقش در حال تردد بودند که ۴ نفر راکب و ترک‌نشینان دو موتورسیکلت سد راه آنها شده و ضمن درگیری و ضرب‌وجرح با چاقو، گوشی‌هایشان را به سرقت برده‌اند.

*** قتل به دلیل اختلاف
رئیس پلیس آگاهی البرز با بیان اینکه فرد مجروح پس از مداوا برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی دعوت شد، افزود: با توجه به تناقض‌گویی‌ها و اضطراب در سخنان مرد جوان، کارآگاهان به وی مظنون شده و در بازجویی‌های تخصصی، در نهایت متهم که چاره‌ای جز اعتراف نداشت به شرح ماجرا پرداخت و اذعان داشت که مقتول، نامزد سابق او بوده که به دلایلی از یکدیگر جدا شده و این موضوع که او با فرد دیگری ازدواج کند او را عذاب می‌داده که در روز حادثه با او تماس گرفته و از او می‌خواهد تا با یکدیگر گفت‌وگو کنند.

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: پس از ملاقات آن دو نفر با یکدیگر سخنانشان به مشاجره لفظی منجر شده و در ادامه، این درگیری لفظی رفته‌رفته به درگیری فیزیکی منتهی شده و نامبرده با وارد آوردن ضربات چاقو نامزد سابقش را به قتل رسانده و برای فرار از جرم خود اقدام به صحنه‌سازی و ساختن داستان سرقت می‌کند.

از دیگر سو، خانواده دختر جوان نیز که در جریان ملاقات آن دو بودند اعلام کردند پیش از این نیز نامزد سابق دخترشان بارها او را تهدید کرده و دخترشان برای پایان دادن به تهدیدها به ملاقات او رفته بود که به قتل رسید. پرونده بعد از دستگیری متهم تحویل مراجع قضایی شد.

بازدید اپلیکیشن 61 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پنج پرونده مخوف سرقت، قتل و آزار و اذیت زنان پنج پرونده مخوف سرقت، قتل و آزار و اذیت زنان
کاربران ویژه - اسلایدر
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری | شاید به جرات بتوان گفت مشهد و اطراف آن هنوز صحنه قتل‌ها و تجاوزهای عجیب است. اگرچه ممکن است بر این جمله و نظر کسانی بیایند و معترض شوند که آمار را چگونه می‌شود دقیق ارائه داد که مثلا کجا هنوز دارای قتل‌های فجیع…...
‌اعتراف به قتل زن همسایه به دلیل نیت شوم ‌اعتراف به قتل زن همسایه به دلیل نیت شوم
کاربران ویژه - اسلایدر
روزنامه هفت صبح | وقتی زن جوان گم شد، هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد او قربانی نیت شوم مرد همسایه شده است. ماجرا به اواسط فروردین ماه بازمی‌گردد. مردی به پلیس مراجعه کرد و گفت: «من کارمند هستم و همسرم خانه‌دار، چند روز پیش همسرم برای خرید از خانه خارج شد…...
فاجعه گلفروش تبر به دست‌ در نظام‌آباد تهران فاجعه گلفروش تبر به دست‌ در نظام‌آباد تهران
کاربران ویژه - اسلایدر
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری ‌| حوالی ساعت ۱۰:۳۰ شب یکشنبه ۲۹ فروردین ماه، خبر درگیری دو فروشنده گل‌تزئینی با سه نفر از به قول خودشان بچه‌محل‌های نظام‌آباد منجر به قتل شد.این درگیری در محله نظام‌آباد، بالاتر از چهارراه سبلان و حوالی ایستگاه اتوبوس مدرسه گل‌سرخ(بین خیابان حوزان و خیابان…...

پاسخ دهید