قاچاقچی‌های خاک سفید «گل» و میوه را با هم می‌فروختند

اجتماعی
قاچاقچی‌های خاک سفید «گل» و میوه را با هم می‌فروختند

باشگاه خبرنگاران نوشت: سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: موضوع انضباط اجتماعی و پاکسازی پارک‌ها و معابر با درخواست شهروندان مناطق شمال شرق تهران در دستور کار پلیس پایتخت قرار گرفته است.

وی افزود: در محدوده خاک سفید و شمیران نو افرادی در پوشش راننده خودروهای وانت بار فروش میوه با مسدود کردن معابر اقدام به فروش موادمخدر می‌کردند که با انجام عملیات ویژه با همکاری شهرداری تهران، اورژانس، شرکت برق و دستگاه قضایی با متخلفان و مجرمان برخورد قانونی شد.

سردار ظهیری تصریح کرد: در این عملیات ۴۲ دستگاه خودرو وانت بار توقیف شد و حدود ۳۰۰ نفر معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ۱۲ محور اصلی و ۳۰ محور فرعی شمیران نو و خاک سفید پاکسازی شدند و ۱۲ خرده فروش موادمخدر نیز دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه یک کیلوگرم ماده مخدر گراس و ۵۰۰ گرم ماده مخدر هروئین و شیشه از خرده فروشان کشف شد، اظهار کرد: ۳ پارک آلوده پاکسازی و ۱۱۲ دستگاه فروش میوه ساماندهی شدند و ۷ فقره اخطار پلمب و تعطیلی واحدهای صنفی متخلف نیز صادر شد.

بازدید اپلیکیشن 72 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

هزینه چاپ اسکناس در ایران ۱۰ برابر دنیا است هزینه چاپ اسکناس در ایران ۱۰ برابر دنیا است
اجتماعی
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هزینه چاپ اسکناس در ایران ۱۰ برابر دنیا است، گفت:‌ سالانه ۳۴ میلیارد تومان برای امحای اسکناس در کشور هزینه می‌شود. «احمد محمدی انارکی» روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا درخصوص نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست…...
بازداشتی ها به دادستان کل کشور چه گفتند؟ بازداشتی ها به دادستان کل کشور چه گفتند؟
اجتماعی
دادستان کل کشور روز گذشته به زندان تهران بزرگ یا همان فشافویه رفت و از نزدیک با بازداشتی‌های حوادث اخیر دیدار و گفت‌وگو کرد که در این میان برخی بازداشتی‌ها مطالبی را به آقای دادستان گفتند. به گزارش فارس،‌ ساعت ۸:۳۰ صبح روز اول هفته(شنبه) مکان ملاقات ابتدای خیابان صوراسرافیل…...
واکنش مردم به‌افزایش قیمت بنزین‌ چه بود؟ واکنش مردم به‌افزایش قیمت بنزین‌ چه بود؟
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | صبح شنبه، به خودی خود می‌تواند ملال‌آور باشد . حالا تصور کن شنبه‌ای را که در آن بنزین، سه هزار تومان شده است. تهرانی‌ها با این فکرها، جمعه خود را به پایان رساندند و لابد خیلی از آن‌ها با قلب‌های رنجیده و ابروهایی درهم به خواب…...

پاسخ دهید