قاچاقچی‌های خاک سفید «گل» و میوه را با هم می‌فروختند

اجتماعی
قاچاقچی‌های خاک سفید «گل» و میوه را با هم می‌فروختند

باشگاه خبرنگاران نوشت: سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: موضوع انضباط اجتماعی و پاکسازی پارک‌ها و معابر با درخواست شهروندان مناطق شمال شرق تهران در دستور کار پلیس پایتخت قرار گرفته است.

وی افزود: در محدوده خاک سفید و شمیران نو افرادی در پوشش راننده خودروهای وانت بار فروش میوه با مسدود کردن معابر اقدام به فروش موادمخدر می‌کردند که با انجام عملیات ویژه با همکاری شهرداری تهران، اورژانس، شرکت برق و دستگاه قضایی با متخلفان و مجرمان برخورد قانونی شد.

سردار ظهیری تصریح کرد: در این عملیات ۴۲ دستگاه خودرو وانت بار توقیف شد و حدود ۳۰۰ نفر معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ۱۲ محور اصلی و ۳۰ محور فرعی شمیران نو و خاک سفید پاکسازی شدند و ۱۲ خرده فروش موادمخدر نیز دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه یک کیلوگرم ماده مخدر گراس و ۵۰۰ گرم ماده مخدر هروئین و شیشه از خرده فروشان کشف شد، اظهار کرد: ۳ پارک آلوده پاکسازی و ۱۱۲ دستگاه فروش میوه ساماندهی شدند و ۷ فقره اخطار پلمب و تعطیلی واحدهای صنفی متخلف نیز صادر شد.

بازدید اپلیکیشن 76 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

راهکار جدید برای جلوگیری از خودکشی در مترو راهکار جدید برای جلوگیری از خودکشی در مترو
اجتماعی
تسنیم: رئیس پلیس مترو تهران گفته است برای جلوگیری از اقدام به خودکشی در مترو و رعایت حریم ریلی قرار است در ۳۵ ایستگاه مترو تهران دیوار شیشه‌ای نصب شود. سرهنگ سعید عطاالهی؛ رئیس پلیس مترو تهران: * در هر ایستگاه مترو، اتاق فرماندهی وجود دارد که در آنجا تمام…...
دمای هوای تهران افزایش پیدا می‌کند دمای هوای تهران افزایش پیدا می‌کند
اجتماعی
هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا پایان هفته با روند افزایشی دمای هوای تهران از ۳۶ به ۳۸ درجه سانتی‌گراد می‌رسد. ایرنا: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز یکشنبه هواشناسی تهران، طی پنج روز آینده آسمان این استان صاف تا قسمتی ابری پیش…...
ماجرای تیراندازی در مراسم عزا و عروسی چیست؟ ماجرای تیراندازی در مراسم عزا و عروسی چیست؟
اجتماعی
ایرنا: رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا درمورد تیراندازی در مراسم عزا و عروسی در برخی استان‌ها هشدار داد و از هموطنان خواست تا از وقوع اتفاقات ناگوار در این گونه مراسم جلوگیری کنند. سرهنگ شهاب امینی با اشاره به رسم و رسوم تیراندازی در مراسم عزا و عروسی در…...

پاسخ دهید