قاچاقچی‌های خاک سفید «گل» و میوه را با هم می‌فروختند

اجتماعی
قاچاقچی‌های خاک سفید «گل» و میوه را با هم می‌فروختند

باشگاه خبرنگاران نوشت: سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: موضوع انضباط اجتماعی و پاکسازی پارک‌ها و معابر با درخواست شهروندان مناطق شمال شرق تهران در دستور کار پلیس پایتخت قرار گرفته است.

وی افزود: در محدوده خاک سفید و شمیران نو افرادی در پوشش راننده خودروهای وانت بار فروش میوه با مسدود کردن معابر اقدام به فروش موادمخدر می‌کردند که با انجام عملیات ویژه با همکاری شهرداری تهران، اورژانس، شرکت برق و دستگاه قضایی با متخلفان و مجرمان برخورد قانونی شد.

سردار ظهیری تصریح کرد: در این عملیات ۴۲ دستگاه خودرو وانت بار توقیف شد و حدود ۳۰۰ نفر معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ۱۲ محور اصلی و ۳۰ محور فرعی شمیران نو و خاک سفید پاکسازی شدند و ۱۲ خرده فروش موادمخدر نیز دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه یک کیلوگرم ماده مخدر گراس و ۵۰۰ گرم ماده مخدر هروئین و شیشه از خرده فروشان کشف شد، اظهار کرد: ۳ پارک آلوده پاکسازی و ۱۱۲ دستگاه فروش میوه ساماندهی شدند و ۷ فقره اخطار پلمب و تعطیلی واحدهای صنفی متخلف نیز صادر شد.

بازدید اپلیکیشن 72 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

آنچه باید درباره فاجعه تالار «مانگه‌شه‌و» سقز بدانید آنچه باید درباره فاجعه تالار «مانگه‌شه‌و» سقز بدانید
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | انفجار گاز مایع مراسم عروسی را به‌هم ریخت و ۱۱نفر از مهمانان که وحشت زده در حال فرار بودند، زیر دست و پا جان باختند. پنجشنبه شب حادثه‌ای در یک تالار عروسی به نام مانگه‌شه‌و در ۵ کیلومتر سقز رخ داد که منجر به درگذشت ۱۱نفر…...
جزییات بازداشت عاملان آزار کودک زباله‌گرد جزییات بازداشت عاملان آزار کودک زباله‌گرد
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح |‌ سخنگوی ناجا گفت: افرادی که کودک زباله‌گرد را به درون سطل زباله انداخته و با انتشار کلیپی در فضای مجازی موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند وقتی عرصه را برخود تنگ دیدند روزگذشته خود را تسلیم پلیس کردند. سردار احمد نوریان، سخنگوی ناجا اعلام کرد: در…...
آنفولانزا در هفته‌گذشته جان چند ایرانی را گرفت؟ آنفولانزا در هفته‌گذشته جان چند ایرانی را گرفت؟
اجتماعی
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت از فوت ۱۵نفر به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا در هفته گذشته خبر داد. دکتر محمدمهدی گویا امروز در یک نشست خبری در وزارت بهداشت، گفت: امسال نسبت به سال گذشته ویروس آنفلوآنزا با شدت بیشتری فعال است تا جایی که هفته گذشته ۱۵…...

پاسخ دهید