قاتل جشن تولد تهرانپارس یک نوجوان بود

اجتماعی
قاتل جشن تولد تهرانپارس یک نوجوان بود

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری قاتل نوجوان که در یک مهمانی اقدام به قتل کرده بود، خبر داد.

سرهنگ جلیل موقوقه‌ای رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در این باره گفت: شب گذشته وقوع یک فقره قتل به ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس اطلاع داده شد که در پی آن ماموران با حضور در محل اقدام به بررسی صحنه جرم و پیگیری‌های بعدی کردند.

وی با بیان اینکه مقتول جوانی ۲۳ساله بود که در پی وارد شدن ضربه چاقو به شکم دچار خونریزی شدید شده و جان خود را از دست داده بود، گفت: ماموران با هماهنگی بازپرس کشیق قتل تحقیقات خود را آغاز کرده و در جریان آن متوجه شدند که این نزاع پس از یک مراسم تولد در همان محدوده رخ داده است.

موقوقه‌ای ادامه داد: ماموران با کسب اطلاعات بیشتر در عرض کمتر از یک ساعت مخفیگاه متهم به قتل را که جوانی حدودا ۱۶ساله بود، پیدا کرده و در عملیاتی او را دستگیر کردند. این فرد نیز تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کرد.

وی درباره چرایی وقوع این جرم نیز گفت: طبق اعتراف متهم و شهود، برادر قاتل و مقتول در یک مراسم تولد در محدوده تهرانپارس حضور داشتند اما در میانه مراسم با هم درگیر شده‌اند که این درگیری با وساطت دیگر افراد به پایان رسیده. اما در پایان مراسم این دو نفر برای هم خط نشان کشیده و یکی از طرفین دعوا در تماس با برادر کوچکترش از او خواسته که به محل قرار برای دعوا بیاید. که برادر کوچکتر نیز با یک کارد بزرگ خود را به محل رسانده است.

وی افزود: دقایقی بعد از ورود برادر ۱۶ساله به محل، او ناگهان کارد آشپزخانه را به شکم مقتول که ۲۳ سال سن داشت وارد کرده و متواری می‌شود. اما پس از ورود پلیس به موضوع این فرد شناسایی و دستگیر شد.

به گفته موقوفه‌ای، پرونده این فرد برای بررسی به دادسرا ویژه جرائم اطفال ارجاع داده شد.

بازدید اپلیکیشن 1,761 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ویدئو | واکنش محرز به واکسن زدن شهاب‌حسینی در آمریکا ویدئو | واکنش محرز به واکسن زدن شهاب‌حسینی در آمریکا
اجتماعی
واکنش مینو محرز نسبت به واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا را مشاهده می‌کنید. منبع: خبرفوری...
دسته‌گل جدید ریحانه پارسا در استانبول دسته‌گل جدید ریحانه پارسا در استانبول
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | ریحانه پارسا در ادامه همان اتفاقات جنجالی و زندگی پرحاشیه جدیدی که در ترکیه شروع کرده، در روزهای اخیر تعارف را کاملا کنار گذاشته و نشان داده که برنامه‌ای برای بازگشت و فعالیت در چارچوب‌های قانونی داخل کشور ندارد، چون تا قبل از این او وانمود…...
تکرار ادعای تبریزیان درباره ارتباط واکسن و همجنسگرایی تکرار ادعای تبریزیان درباره ارتباط واکسن و همجنسگرایی
اجتماعی
شیخ عباس تبریزیان که این روزها به دلیل مخالفتش با هرگونه واکسن مشهور شده و مدتی پیش نیز یک کتاب علمی را در آتش انداخته بود، در کانال تلگرامی خود ادعایی تازه درباره واکسن کرونا کرده است. او نوشته: چرا بعض حیوانات همجنس‌باز هستند و بعضی‌ها همجنس‌باز نیستند؟ اینکار به‌خاطر…...

نظرات کاربران

  1. جالبه قاتل جوان را کمتر از ۱ ساعته پیدا میکنن، دزدان هزاران میلیاردی را نه.نمیتوانند.این پارادوکس برای کل جامعه مشهوده.بگیرید دزدان و قاتلان هزار هزار میلیاردی را.علی به برکت الله.

پاسخ دهید