فیلم محبوب کوئنتین تارانتینو در سال ۲۰۱۹

فرهنگی
فیلم محبوب کوئنتین تارانتینو در سال ۲۰۱۹

کوئنتین تارانتینو گفته است فیلم ترسناک فیلم «خزیدن» ساخته الکساندر آژا درباره زنی که در توفان فلوریدا گرفتار تمساح‌ها شده، فیلم محبوب او در سال ۲۰۱۹ بوده است.

این فیلم تابستان پیش اکران شد و نزدیک به ۹۰ میلیون دلار در باکس آفیس فروش کرد. در این فیلم کایا اسکودلاریو بازیگر اصلی فیلم است که در نقش زنی ظاهر شده که توسط تمساح‌ها در توفان فلوریدا گیر می‌افتد.

«خزیدن» در ژانر فاجعه‌ای ترسناک داستان پدر و دختری را روایت می‌کند که در توفان درجه ۵ فلوریدا در زیرزمین خانه‌شان گیر کرده‌اند و در این میان متوجه می‌شوند چند تمساح نیز بر اثر توفان به زیرزمین خانه کشیده شده‌اند. حال این دختر و پدر برای بقا و گیر نیفتادن در دام این تمساح‌ها تلاش می‌کنند. این فیلم ژانر ترسناک با نقدهای مثبت منتقدان روبه رو شد.

مایکل و شان راسموسن نویسندگان فیلمنامه این فیلم بوده‌اند. پیت هاموند از نویسندگان ددلاین گفت تارانتینو به وی گفته این بهترین فیلم سال ۲۰۱۹ بوده است. این فیلم چند هفته جلوتر از اکران فیلم جدید تارانتینو توسط کمپانی پارامونت اکران شد.

تارانتینو به زودی وارد چرخه معرفی فیلم جدیدش یعنی «روزی روزگاری در هالیوود» برای رقابت اسکار می‌شود. این فیلم توسط استودیو سونی وارد رقابت اسکار امسال شده و کمپانی امیدوار است لئوناردو دی‌کاپریو برای بهترین بازیگر مرد و برد پیت برای بهترین بازیگر مرد مکمل نامزد شوند. البته امید می‌رود فیلم در بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه‌ غیراقتباسی از هالیوود سال ۱۹۶۹ نیز نامزدی اسکار را به دست آورد.

این فیلم با افزوده شدن صحنه‌های جدید به تازگی دوباره اکران شد.

بازدید اپلیکیشن 38 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

دو دروغ بزرگ درباره ویدئوی تک‌خوانی یک زن دو دروغ بزرگ درباره ویدئوی تک‌خوانی یک زن
فرهنگی
در روزهای پایانی ماه صفر، ویدئویی به سرعت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. ویدئویی از شروه‌خوانی خواندنی به نام خواجه که گفتند خواننده لالایی مختارنامه بوده و البته گفته شد این برنامه از شبکه استانی بوشهرپخش شده. دو دلیلی که باعث بازدید میلیونی برنامه شد اما هیچ کدومش…...
جزییات محدودیت پخش سریال‌ خارجی در آیو و فیلیمو جزییات محدودیت پخش سریال‌ خارجی در آیو و فیلیمو
فرهنگی
علی‌اکبر محمودی مهریزی مدیرکل تأمین و تولید تلویزیون تعاملی معاونت فضای مجازی صداوسیما،‌ در گفتگو با خبرگزاری مهر فرایند جدید دریافت مجوز برای تولید محتوای مجازی زیر نظر این معاونت را تشریح کرد به‌گفته او یک ضابطه عمومی درباره برنامه ­های تأمینی خارجی وجود دارد که طی آن اگر صاحب…...
قبر فتحعلی شاه کجاست و سنگ قبرش را چه کردند؟/ عکس قبر فتحعلی شاه کجاست و سنگ قبرش را چه کردند؟/ عکس
فرهنگی
اول آبان ۱۲۱۳ بود که خبر مرگ دومین شاه از دودمان قاجار اعلام شد. به گزارش خبرآنلاین به نقل از کتاب « تاریخ اجتماعی و سیاسی ایران در دوره قاجاریه » اثر مرحوم سعید نفیسی، فتحعلی شاه پس از فرستادن محمدمیرزا به آذربایجان از تهران به عزم جنوب حرکت کرد…...

پاسخ دهید