فیلم | حمله وحشیانه مهاجمان مسلح به دو مسجد در نیوزیلند «۱۸+»

جهان
فیلم | حمله وحشیانه مهاجمان مسلح به دو مسجد در نیوزیلند «۱۸+»

حمله همزمان به دو مسجد در شهر کرایست‌چرچ در نیوزیلند دست کم ۴۰کشته و چندین زخمی بر جای گذاشت. پلیس از بازداشت چهار نفر از جمله یک زن خبر داده است. نخست وزیر استرالیا تایید کرد که یکی از مظنونان بازداشت شده استرالیایی است.

نخستین مسجدی که مورد حمله قرار گرفت، مسجد نور بود که شاهدان می‌گویند مرد سیاه پوشی را دیده‌اند که وارد این مسجد شد و بعد از آن صدای چندین شلیک را شنیده‌اند. مهاجم از یکی از این حمله ها فیلم گرفته و به طور زنده روی شبکه اجتماعی خود منتشر کرده است. این ضارب که گفته می‌شود «برنتون تارانت» نام دارد، در لحظات پیش از حمله به مسلمانان در مسجد، می‌گوید این کار را برای کاهش نرخ مهاجرت به اروپا انجام می‌دهد.

بازدید اپلیکیشن 428 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. یکی ازون ور پل میفته مثل داعش میره گردن مسیحیا‌و یهودیا قطع میکنه و افتخار میکنه یکی هم مثل این یارو ازین ور پل افتاده مسلمونارو میکشه. یعنی واقعا کنارهم زندگی کردن حالا باهر دین و ایینی و فکری که هست زندگی کردن انقدر سخته والا همسایه ما یه خانواده یهویی بینهااااااااااایت دوستشونم داریم خیییلیییییی هم آدمای خوبی هستن همیشه هم برای همسایه ها غذا میپزن و خیرات میکنن و اسایشگاه کهریزک‌و فلانم کمک میکنن. بابا مهم انسانیته دین و ایین و فلان چیه اخه انسان باش خداهم کنارته والاااا

پاسخ دهید