فوری | ادعای حمله ایران به یک کشتی اسرائیلی

جهان
فوری | ادعای حمله ایران به یک کشتی اسرائیلی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند که یک کشتی تحت مالکیت این رژیم هنگام عبور از دریای عرب هدف حمله موشکی قرار گرفته است.

به گزارش تسنیم، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی و چند رسانه صهیونیستی دیگر مدعی شدند که یک فروند کشتی تجاری تحت مالکیت یک شرکت کشتیرانی مستقر در بندر حیفا بامداد پنج‌شنبه هنگام عبور از دریای عرب هدف حمله موشکی قرار گرفته و دچار خسارت شده است.

رسانه‌های صهیونیستی مدعی شده‌اند که این کشتی که از تانزانیا عازم هند بوده است، از سوی ایران هدف حمله قرار گرفته است.

حدود یک ماه قبل نیز پس از آن‌که یک کشتی صهیونیستی در دریای عمان دچار انفجار شد، «بنی‌گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بدون ارائه هیچ‌گونه شواهدی و تنها به بهانه نزدیک بودن محل وقوع انفجار در این کشتی تحت مالکیت یک شرکت صهیونیستی به آب‌های سرزمینی ایران ادعا کرد که ایران در انفجار این کشتی نقش داشته است.

بازدید اپلیکیشن 90 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید/زن ۱۰۴ساله‌ای که دو بار کرونا را شکست داد! ببینید/زن ۱۰۴ساله‌ای که دو بار کرونا را شکست داد!
جهان
آخرین خبر: جالب‌تر آن که به این پیرزن کلمبیایی اخیرا واکسن کرونا هم تزریق شده بود....
جزییات کودتای نافرجام شبانه در کشور اردن جزییات کودتای نافرجام شبانه در کشور اردن
جهان
اگرچه برخی منابع از وقوع کودتا در اردن خبر می‌دهند اما گروه دیگری از رسانه‌ها می‌گویند یک کودتای نافرجام رخ داده که پس از دستگیری برادر پادشاه اردن و برخی از مقام‌های عالی‎رتبه این کشور ناکام مانده است. اتهام مقامات دستگیر شده تلاش برای براندازی «عبدالله دوم» پادشاه این کشور…...
آخرین وضعیت بیماری کرونا بشار اسد و همسرش آخرین وضعیت بیماری کرونا بشار اسد و همسرش
جهان
دفتر ریاست جمهوری سوریه از منفی بودن تست کرونای بشار اسد و همسرش و پایان قرنطینه آنها خبر داد. در پیام منتشر شده آمده: پس از گذشت بیش از ۲۰ روز از ابتلای بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه و همسرش أسماء اسد به ویروس کرونا، نتیجه تست PCR آنها منفی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید