فروشنده کوکائین در دام پلیس

اجتماعی
فروشنده کوکائین در دام پلیس

مهر نوشت: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد و گفت: از این خرده فروش ۱۱۴ گرم کوکائین کشف شد.

سرهنگ محمد بخشنده گفت: با اعلام شکایت و انتقاد تعدادی از شهروندان در منطقه شهرک غرب مبنی بر فعالیت پنهانی فردی از اهالی این محل مبنی بر خرده فروشی مواد مخدر، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و بررسی موضوع در دستور کار پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ادامه داد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، این فرد با همکاری دو تن از همدستانش محل سکونتش را محل تردد تعدادی افرادی مشکوک قرار داده و مشغول به توزیع مواد مخدر است، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز شد و تیمی از مأموران پایگاه دوم برای دستگیری متهم اعزام شدند و در یک عملیات پلیسی موفق شدند متهم را در مخفیگاهش بازداشت و مقدار ۱۱۴ گرم کوکائین از مخفیگاهش کشف کنند.

بخشنده در پایان با اشاره به اینکه مأموران اعزامی موفق شدند در این عملیات علاوه بر متهم اصلی پرونده دو همدست وی را نیز دستگیر کنند، اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر سه متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

بازدید اپلیکیشن 35 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

سلطان کوکائین چگونه اسطوره شد؟ سلطان کوکائین چگونه اسطوره شد؟
دیدنی‌ها
بیست و پنج سال از زمانی پابلو اسکوبار با شلیک پلیس کشته شد می‌گذرد، اما میراث او در مدلین همچنان پا برجاست. مدلین شهری است در کلمبیاست که پابلو اسکوبار امپراطوری کوکایین خود را با ترکیبی از خشونت و دست‌ودلبازی از آنجا هدایت می‌کرد. به گزارش فرادید به نقل از…...
کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده! کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!
ورزشی
خورخه رودریگس ۶۹ ساله، پدر جورجینا رودریگس، نامزد اسپانیایی کریستیانو رونالدو، یکی از سرکرده های قاچاق کوکائین و مواد مخدر در منطقه اسپانیاست که سالها پیش برنامه و نقشه او برای قاچاق کوکائین از اسپانیا به فرانسه فاش شد و همین مسئله حسابی برایش دردسرساز شد. فاش شدن این نقشه…...
بازیکن اسبق پرسپولیس کوکائینی از آب در آمد! بازیکن اسبق پرسپولیس کوکائینی از آب در آمد!
ورزشی
فارس نوشت: بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که بعد از جدایی از این تیم در لیگ دسته دوم و لیگ دسته اول بازی می‌کرده به دلیل استعمال ماده کوکایین و مثبت شدن تست دوپینگ با محرومیت روبرو شده است. این محرومیت تا اطلاع ثانوی است و این بازیکن باید منتظر…...

پاسخ دهید