دانلود اپلیکیشن هفت صبح

فرصت تاریخی وزنه‌بردار زن ایرانی در المپیک از دست رفت!

ورزشی
فرصت تاریخی وزنه‌بردار زن ایرانی در المپیک از دست رفت!

فرصت تاریخی که برای حضور پریسا جهانفکریان وزنه‌بردار ایرانی در المپیک به وجود آمده بود، به‌شکل تراژیک از دست رفت.

صبح امروز اعلام شد پس از انصراف ورزشکار ساموآ پریسا جهانفکریان در دسته فوق سنگین، سهمیه المپیک توکیو را گرفت تا نخستین بانوی المپیکی تاریخ وزنه‌برداری ایران لقب بگیرد. خوشحالی این خبر برای وزنه‌برداری ایران و خود پریسا جهانفکریان کوتاه بود چون اعلام شد جهانفکریان طی هفته های گذشته به دلیل کم‌توجهی فدراسیون در بحث سیستم گزینشی المپیک به شدت از عملکرد رییس و نایب رییس بانوان فدراسیون انتقاد کرده بود، پس از دعوت به کمیته انضباطی محروم شده است.

ورزشکار ایرانی هم پس از این اتفاق ترجیح داده برای رفع مشکل دستش، آن را به تیغ جراجی بسپارد! یعنی امروز با دست بانداژ شده از خواب بیدار شده و فهمیده سهمیه المپیک گرفته اما قادر نیست با دست عملکرده و تمرین نکرده روانه مسابقات شود! تراژدی بزرگتر از این؟

خبرآنلاین نوشته: جهانفکریان که اتفاقا در شرایط بدنی خوبی قرار داشت می‌توانست دست خود را بعد از المپیک عمل کند اما پس از حضور در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون و اینکه گفتند او را محروم می‌کنند، دستش را جراحی کرد. خبر تاسف بار این است که در فدراسیون حتی حاضر نشده هزینه درمان این ملی پوش را بپردازد و او بعد از سالها حضور در اردوی تیم ملی با هزینه شخصی دستش را عمل کرد.

بازدید اپلیکیشن 147 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. فدراسیون گل و بلبل یعنی همین…. واقعا شاهکاره!!
    ازوضعیت جسمانی ورزشکار ملی پوش خودشون بی اطلاعن اونوقت تیغ انتقام شخصی وتسویه حساب میکشن و بنام کمیته انضباطی سر ورزشکارارو می برن

پاسخ دهید