فدراسیون جهانی والیبال: عذرخواهی نکردیم ترجمه ایرانی‌ها اشتباه بود

ورزشی
فدراسیون جهانی والیبال: عذرخواهی نکردیم ترجمه ایرانی‌ها اشتباه بود

فدراسیون جهانی اعلام کرد که نه از کلمه «شرمساری» در نامه خود استفاده کرده و نه از ایران عذرخواهی کرده است بلکه ترجمه نامه منتظر شده از سوی «آری گراسا» توسط طرف ایرانی، درست نیست.
به گزارش تسنیم، فدراسیون جهانی والیبال اخیراً نامه‌ای را برای عذرخواهی از فدراسیون والیبال ایران به خاطر رفتار ماموران مرزی پلیس آمریکا در فرودگاه شیکاگو با بازیکنان ایرانی منتشر کرد که حالا به نظر می‌رسد با واقعیت، فاصله دارد.
فدراسیون جهانی اعلام کرد که نه از کلمه «شرمساری» در نامه خود استفاده کرده و نه از ایران عذرخواهی کرده است بلکه ترجمه نامه منتشر شده از سوی «آری گراسا» توسط طرف ایرانی، درست نیست.
فدراسیون جهانی والیبال در یک سایت انگلیسی زبان در توضیح نامه مذکور می‌گوید: FIVB تایید می‌کند که آری گراسا، نامه‌ای را به رئیس فدراسیون والیبال ایران نوشته و در آن به خاطر اتفاقاتی که در فرودگاه شیکاگو با وجود تلاش‌هایی که FIVB برای عدم بروز مشکل برای تیم ملی ایران انجام داده بود، افتاد ابراز تاسف کرده است. رئیس گراسا به دنبال شفاف‌سازی در این مورد است و از اینکه تیم ایران در صحت و سلامت کامل در هتل خود مستقر شده، راضی است.

به گزارش تسنیم، تیم ملی والیبال ایران با وجود تفاهم‌هایی که در برای تسهیل در ورود ملی پوشان به خاک آمریکا، حاصل شده بود با معطلی ۴ ساعته و بازجویی توسط پلیس مرزی فرودگاه شیکاگو برای شرکت در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ وارد آمریکا شد. فدراسیون والیبال ایران نیز متنی را از قول گراسا منتظر کرد که در آن رئیس فدراسیون جهانی از این بابت، ابراز شرمساری و عذرخواهی کرده است.

بازدید اپلیکیشن 137 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ماجرای پرسپولیسی‌شدن اشپیتیم آرفی ماجرای پرسپولیسی‌شدن اشپیتیم آرفی
ورزشی
شب گذشته در برنامه فوتبال برتر واعظ آشتیانی و علی اکبر طاهری مدیران سابق استقلال و پرسپولیس در خصوص مشکلات خرید بازیکنان خارجی و بدهی های مربوط به آن حرف زدند و آن وسط آشتیانی نحوه پرسپولیسی شدن اشپیتیم آرفی را تعریف کرد. . مدیرعامل سابق استقلال درباره حضور آرفی…...
اتفاق ناخوشایندی که شاید برای جهانبخش رخ دهد اتفاق ناخوشایندی که شاید برای جهانبخش رخ دهد
ورزشی
خبرآنلاین: علیرضا جهانبخش این روزها متاسفانه یکی از سکونشین های برایتون است. جهانبخش که با امید زیادی راهی انگلیس شد فعلا جایی در ترکیب برایتون ندارد و خیلی وقت است در لیگ برتر بازی نکرده. او بعد از دعوت نشدن به تیم ملی حتی بازی آخر تیمش مقابل استون ویلا…...
روزنامه‌های ورزشی/ کالدرون علیه استقلال روزنامه‌های ورزشی/ کالدرون علیه استقلال
ورزشی
ایران ورزشی کل صفحه یکش را به مصاحبه با کالدرون اختصاص داده. سرمربی پرسپولیس گفته امیدوار است ننیجه فقط در زمین مسابقه تعیین شود نه مثل بازی آخر استقلال. خبرورزشی با انتشار عکسی از کالدرون به این نکته اشاره کرده که او گول برزیلی بودن جونیور را خورده. استراماچونی هم…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید