عکس ویژه | علی قربانی مانع سوپرگل کریستیانو رونالدو

ورزشی
عکس ویژه | علی قربانی مانع سوپرگل کریستیانو رونالدو

تیم های پرتغال و آذربایجان در چارچوب اولین بازی از مرحله مقدماتی جام جهانی، قاره اروپا در ورزشگاه آلیانز به مصاف هم رفتند. این بازی که از گروه A رقابت ها برگزار شد، با برتری ۱-۰ پرتغال به پایان رسید.

علی قربانی به عنوان تک مهاجم تیم ملی آذربایجان از ابتدا به میدان رفت. وبسایت هواسکورد، به بازیکن ایرانی تیم ملی آذربایجان نمره ۶٫۶ داده است. این نمره در ترکیب شب گذشته تیم ملی آذربایجان نمره متوسطی است. گلر آذربایجانی ها با نمره ۸٫۱ برترین بازیکن میدان بود و ضعیف ترین نمره ها هم متعلق به دو بازیکن تعویضی بود که نمره ۶ دریافت کردند.

علی قربانی طی ۸۵ دقیقه حضور در ترکیب آذربایجان تنها یک بار به سمت دروازه پرتغال شوت زنی کرد. دقت پاس او هم چنگی به دل نمی زد و ۳۹% بود اما در زمینه بردن نبردها با ۸ پیروزی عملکرد بسیار خوبی داشته. همچنین قربانی یک تکل موفق نیز به نام خود ثبت کرد.

بازدید اپلیکیشن 74 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
لیگ اروپا *** منچستریونایتد - گرانادا ساعت: ۲۳:۳۰زنده از شبکه ورزش...
ماجرای سرقت کفش‌های سریع‌ترین مرد ایران ماجرای سرقت کفش‌های سریع‌ترین مرد ایران
ورزشی
حسن تفتیان در روزی که کفش هایش به سرقت رفت، در استان زادگاه خود مقابل رقیب عراقی شکست تلخی را تجربه کرد. به گزارش "ورزش سه"، سریعترین مرد ایران که رویای رسیدن به رکورد زیر ۱۰ ثانیه را هم در سر می پروراند، یکی از شرکت کنندگان در رقابت دوی…...
تماشا کنید | خلاصه دیدار دوستانه ایران و سوریه تماشا کنید | خلاصه دیدار دوستانه ایران و سوریه
ورزشی
تیم ملی فوتبال کشورمان موفق شد در دیداری دوستانه سه بر صفر سوریه را شکست دهد....

پاسخ دهید