عکس | سقوط درخت کهنسال خیابان ولیعصر روی خودروها

حوادث
عکس | سقوط درخت کهنسال خیابان ولیعصر روی خودروها

ساعاتی قبل یک تنه درخت پوسیده عظیم الجثه در خیابان ولیعصر محدوده پارک ساعی روی خودروهای عبوری سقوط کرد. این حادثه علاوه بر وارد کردن خسارت سنگین به تعدادی از خودروها، سبب مسدود شدن خیابان و بروز ترافیک سنگین شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ درباره این حادثه گفت: ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ در مقابل  پمپ بنزین خیابان ولیعصر (عج) بالاتر از خیابان شهید بهشتی، یک اصله درخت چنار با محیط بن دو تا ۲.۵ متر سقوط کرد.

علیرضا علی بخشی، درباره علت وقوع حادثه افزود: این درخت به دلیل پوسیدگی طوقه، ریشه و کهنسال بودن و همچنین بیماریهای باکتریایی و قارچی دچار مشکل شده که البته عارضه ای معمول در درختان چنار است. وزش باد نیز مزید بر علت و موجب سقوط درخت در خط بی آر تی در خیابان ولیعصر شد که به بسته شدن مسیر به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه منجر شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ درباره خسارات احتمالی این حادثه عنوان کرد: در پی این حادثه، سه دستگاه خودرو که در حاشیه شرقی خیابان ولیعصر پارک بودند آسیب دیدند که خوشبختانه خسارت جانی نداشت و بعد از دقایقی کوتاه با حضور عوامل آتش نشانی و فوریت ها این مشکل برطرف شده و مسیر اتوبوس های تندرو(BRT) که در یک بازه زمانی ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بسته شده بود، بازگشایی شد.

بازدید اپلیکیشن 79 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

‌داستان تیراندازی مر‌گبار شکارچیان به دو محیط‌بان زنجانی ‌داستان تیراندازی مر‌گبار شکارچیان به دو محیط‌بان زنجانی
کاربران ویژه - اسلایدر
روزنامه هفت صبح | هنوز زمان زیادی از شروع سال جدید نگذشته است که دو محیط‌بان دوباره قربانی شکارچیان شدند و جان خود را از دست دادند. اعلام شده به احتمال زیاد این دو نفر ساعت هشت شب دوشنبه، ۱۶ فروردین‌ماه به شهادت رسیده‌اند. سرهنگ محبت‌خانی، فرمانده یگان حفاظت سازمان…...
لحظه وقوع زلزله در شهر مریوان را تماشا کنید لحظه وقوع زلزله در شهر مریوان را تماشا کنید
حوادث
زمین‌لرزه ۵٫۳ ریشتری مرز عراق و کردستان و حوالی مریوان را لرزاند. منبع: خبرفوری...
توضیحات علی صبوری درباره بازداشت در بیمارستان توضیحات علی صبوری درباره بازداشت در بیمارستان
حوادث
علی صبوری، کمدین و فعال اینستاگرامی، پس از به پا کردن جنجال در بیمارستان شهید رجایی و بازداشت شدن، در صفحه اینستاگرامش توضیحاتی را ارائه داده و از حمله قلبی، ایجاد شوک در او و حمله به سمت دکتر نوشته است. علی صبوری، کمدین، که با برنامه «خندوانه» به شهرت…...

پاسخ دهید