علت انصراف علی کریمی از حضور در مناظره تلویزیونی

ورزشی
علت انصراف علی کریمی از حضور در مناظره تلویزیونی

علی کریمی با ارسال نامه‌ای به مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما از حضور در برنامه‌ای که برای کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شده است، انصراف داد.

در نامه علی کریمی آمده است: «احتراما به آگاهی می‌رسانم اینجانب علی کریمی نامزد تصدی سمت ریاست فدراسیون فوتبال سال‌هاست نقاط ضعف فوتبال ایران و راه‌های برون‌رفت از بحران فعلی فوتبال کشور را در قالب مصاحبه‌های مختلف بیان کرده‌ام و اکنون حضور در یک برنامه ضبط شده تلویزیونی و مناظره با سایر کاندیداهای محترم را به صلاح فوتبال کشور ندانسته و آن را بیشتر نمایشی می‌بینم.

صدا و سیما سال‌ها فرصت داشته تا با بررسی وضعیت فوتبال کشور و دعوت از اهالی فوتبال و کارشناسان، نقش خود را به عنوان رسانه در جهت بهبود شرایط فوتبال ایفا کند اما به نظر می‌رسد اکنون در فاصله هفت روز تا انتخابات، ساختن این برنامه چندان به نفع فوتبال نخواهد بود.

لذا ضمن تشکر از دعوت شما برای حضور در برنامه فوتبال برتر، ترجیح می‌دهم برنامه‌های خود را برای اداره فدراسیون فوتبال در فضای دیگر به اطلاع مردم عزیز و اعضای محترم مجمع برسانم».

انتخابات فدراسیون فوتبال روز ۱۰ اسفند برای شناخت رئیس و اعضای هیات رئیسه برگزار خواهد شد. به همین خاطر شبکه سه سیما از چهار کاندیدای ریاست این فدراسیون دعوت کرده است که برای ارائه برنامه‌هایشان به تلویزیون بروند. علی کریمی، شهاب الدین عزیزی خادم، کیومرث هاشمی و مصطفی آجورلو گزینه‌های ریاست فدراسیون فوتبال هستند.

بازدید اپلیکیشن 94 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

منچسترسیتی همچنان به پیش می‌تازد منچسترسیتی همچنان به پیش می‌تازد
ورزشی
منچسترسیتی با کسب بیستمین برد لیگ برتری خود در این فصل و ۶۵ امتیازی شدن، یک قدم دیگر به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس نزدیک تر شد. سیتیزن ها در نبرد با وولورهمپتون رده دوازدهمی کار راحتی نداشتند و با وجود این که طی همان ۱۵ دقیقه ابتدایی به گل…...
ببینید | حرکت و پاس گل دیدنی صیادمنش برای زوریا ببینید | حرکت و پاس گل دیدنی صیادمنش برای زوریا
ورزشی
در چارچوب لیگ اوکراین تیم های زوریا و شاختار دونتسک به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۱-۰ زوریا همراه بود. گل زوریا در دقیقه ۹۰+۴ توسط ایوانیسنیا به ثمر رسید. صیادمنش با فراری دیدنی موفق به ارسال پاس گل شد تا در جریان پیروزی تیمش نقش مهمی…...
یورولیگ؛ صعود میلان و منچستر، حذف لستر و لورکوزن یورولیگ؛ صعود میلان و منچستر، حذف لستر و لورکوزن
ورزشی
مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا با صعود منچستریونایتد، میلان و رم و حذف لسترسیتی به پایان رسید. منچستریونایتد که بازی رفت را با ۴ گل از رئال‌سوسیداد برده بود، در بازی برگشت در اولدترافورد به تساوی بدون گل رسید و راهی مرحله بعد شد. اویارسابال برای مهمان یک پنالتی را…...

پاسخ دهید