عروسی خونین؛ پرسپولیس فردا محروم می‌شود؟

ورزشی
عروسی خونین؛ پرسپولیس فردا محروم می‌شود؟

وکیل برانکو ایوانکوویچ خبر از محرومیت پرسپولیس در پنجره نقل و انتقالات آتی داد.

امروز مهلت سرخ ها برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ به پایان رسید و باتوجه به این که فیفا نیز مهلتی به پرسپولیسی ها نداده، آن ها در انتظار اعلام نتیجه از سوی فیفا خواهند بود.

دارو بوشیچ در این خصوص کمیته انضباطی فیفا پس از طی مراحل قانونی فردا یکشنبه رای پرونده برانکو را اعلام کرده و حکم محرومیت پرسپولیس را ابلاغ خواهد کرد.

پرسپولیس تاکنون ۳۰ درصد از حقوق یک میلیون ۵۰ هزار یورویی برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کردند اما باقی مانده این رقم هنوز حتی تامین هم نشده است.
این بدهی از دوره حمیدرضا گرشاسبی و ایرج عرب باقی مانده و مدیران بعدی پرسپولیس یعنی انصاری فرد و رسول پناه نیز از پرداخت آن ناکام مانده‌اند.

در شرایطی که پرسپولیسی ها ادعا می‌کنند در صورت پرداخت بدهی، محرومیت رفع خواهد شد اما چند وکیل حقوقی گفته‌اند که این نوع محرومیت قطعی خواهد بود. در نهایت باید دید که فیفا چه حکمی را صادر خواهد کرد.

بازدید اپلیکیشن 27 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

لیگ قهرمانان آسیا پخش زنده نمی‌شود! لیگ قهرمانان آسیا پخش زنده نمی‌شود!
ورزشی
سایت فدراسیون فوتبال نوشت: روابط عمومی فدراسیون فوتبال از ارسال نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره موضوع پخش زنده رقابت های لیگ قهرمانان خبر داد. کنفدراسیون فوتبال آسیا و آژانس تجاری کنفدراسیون روز گذشته با ارسال نامه ای به ترتیب به فدراسیون فوتبال و سازمان صدا و سیما عنوان کرده…...
وضعیت پیچیده نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان وضعیت پیچیده نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، نادر نامدار | لیگ قهرمانان آسیا از فردا دوباره کلید می‌خورد و نمایندگان ایران باید در یک دوره فشرده حدودا ۱۰ روزه چهار بازی باقی‌مانده مرحله گروهی خود را انجام دهند. قبلا هم درباره وضعیت نه‌چندان مناسب این تیم‌ها نوشته‌ایم اما در آستانه آغاز بازی‌ها، اوضاع کمی…...
شجاع: من را نمی‌خواهند، بعد از آسیا می‌روم شجاع: من را نمی‌خواهند، بعد از آسیا می‌روم
ورزشی
ورزش سه: مدافع باتجربه پرسپولیس با گلایه نسبت به بی‌توجهی باشگاه به موضوع تمدید قرارداد اعلام کرد با تداوم این شرایط بعد از لیگ قهرمانان جدا خواهد شد. شجاع خلیل زاده، مدافع میانی پرسپولیس که بعد از سومین فصل حضور در این تیم، اکنون با پیشنهاداتی نیز مواجه است، علیرغم…...

پاسخ دهید