دانلود اپلیکیشن هفت صبح

عربستان: ایران بمب اتم بسازد ما هم خواهیم ساخت

سیاسی
عربستان: ایران بمب اتم بسازد ما هم خواهیم ساخت

ولیعهد عربستان در مصاحبه با یک شبکه آمریکایی گفت اگر ایران بمب اتم بسازد، ما هم در اسرع وقت این کار را خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد بن سلمان در مصاحبه با شبکه سی‌بی‌اس آمریکا گفت که ایران رقیب عربستان سعودی نبوده و ارتش ایران جزو پنج ارتش بزرگ جهان اسلام هم نیست.

وی افزود که اقتصاد عربستان بزرگتر از اقتصاد ایران است ایران خیلی تا برابر شدن با عربستان فاصله دارد.

ولیعهد عربستان در ادامه این مصاحبه گفت: ایران هم مانند هیتلر به دنبال توسعه نفوذش در منطقه است و اروپایی‌ها زمانی خطرات اقدامات هیتلر را متوجه شدند که دیگر دیر شده بود و من نمی‌خواهم این اتفاق در خاورمیانه بیافتد.

بن سلمان همچنین گفت: ما به دنبال سلاح اتمی نیستیم، اما اگر ایران بمب اتم بسازد، ما هم در اسرع وقت این کار را خواهیم کرد.

بازدید اپلیکیشن 119 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. اونا نمیتونن افتابه هم بسازن چه برسه بمب اتم هه… حرفای امریکا که میگفت اگر ایران موشک هاشو بریزه سرتون حتی فرصت نمیکنید تلفنو برداریدو درخواست کمک کنید! یادشون رفت! زمانی که داعش داشت مسلمانارو میکشت ارتش ایرانو عراق بودن که نابودش کردن ارتش اونا فقط با هواپیما بمب رو سر مردم بی دفاع یمن میریزن حالا ارتش بزرگ جهان اسلام شدن!

  2. دسته گل اصلاحات.واقعا برجام کمتر از معاهده ترکمنچای نبود.عربستان همین الانم بمب اتمی داره که در پاکستان است و اینجا به جای اینکه جلوی اختلاس و رانت گرفته بشه همه چیزو پای تحریم گذاشتید.

پاسخ دهید