فردوسی‌پور در شروع لیگ از تلویزیون انتقام می‌گیرد؟

ورزشی
فردوسی‌پور در شروع لیگ از تلویزیون انتقام می‌گیرد؟

در آستانه فصل جدید لیگ برتر خبری به گوش می‌رسد که می‌تواند شوک تازه‌ای به تلویزیون ایران باشد. شایعه شده تلویزیون‌های اینترنتی برای پخش بازی‌های لیگ برتر از طریق اینترنت به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی داده‌اند. گویا یکی از شرکت‌های فعال در این زمینه پا را از این هم فراتر گذاشته و به عادل فردوسی‌پور هم پیشنهاد همکاری ارائه داده است.

شنیدیم این شرکت قصد دارد بازی‌های لیگ برتر را از طریق اینترنت برای فوتبال‌دوستان پخش کند تا تمام علاقه‌مندان بتوانند از طریق گوشی تلفن همراه خود خیلی راحت بازی‌ها را ببینند و البته گزارش بازی‌های حساس را با صدای عادل فردوسی‌پور بشنوند. البته در صورتی که این شرکت با فدراسیون و سازمان لیگ به توافق برسد، عادل تنها گزارشگر این شرکت نخواهد بود و گزارشگران دیگری هم با این پروژه همکاری می‌کنند.

مدت‌هاست این شرکت دنبال راهی است که با همکاری سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، بازی‌های لیگ برتر را از طریق اینترنت پخش کند و برای جذابیت بیشتر سراغ عادل فردوسی‌پور رفته است. البته عادل هنوز هیچ پاسخی به این پیشنهاد نداده و نزدیکان او هم از روند مذاکرات فردوسی‌پور و وی‌اودی‌ها بی‌اطلاع هستند، ولی اگر این شرکت موفق شده باشد همزمان با عادل و فدراسیون قرارداد ببندد، بازار تلویزیون را کساد می‌کند. تلویزیون بدون پرداخت حق پخش، لیگ برتر را روی آنتن می‌برد و آگهی‌های تبلیغاتی خوبی می‌گیرد، اما اگر قرار باشد مردم لیگ را با صدای عادل از طریق اینترنت یا تلفن همراه دنبال کنند، تلویزیون امتیاز انحصاری‌اش را از دست می‌دهد.

بازدید اپلیکیشن 232 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
یکشنبه ۲۷ بهمن *** هفته ۲۴ سری آ ایتالیا اودینزه - ورونا ساعت: ۱۵:۰۰زنده از شبکه ورزش *** هفته ۲۴ سری آ ایتالیا یوونتوس - برشا ساعت: ۱۷:۳۰زنده از شبکه ورزش *** هفته ۲۶ لیگ برتر انگلیس آرسنال - نیوکسل ساعت: ۲۰:۰۰زنده از شبکه ورزش *** هفته ۲۴ سری آ…...
ترکیب استقلال برای دیدار با الاهلی مشخص شد ترکیب استقلال برای دیدار با الاهلی مشخص شد
ورزشی
ترکیب تیم فوتبال استقلال ایران به منظور دیدار مقابل الاهلی عربستان مشخص شد. به گزارش مهر، آبی پوشان ایران در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ در کویت به مصاف الاهلی عربستان می‌روند و فرهاد مجیدی ترکیب اصلی تیمش را برای این بازی مشخص کرد. بنا بر…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
دوشنبه ۱۴ بهمن *** هفته ۲۲ سری آ ایتالیا سمپدوریا - ناپولی ساعت: ۲۳:۱۵زنده از شبکه ورزش...

نظرات کاربران

پاسخ دهید