طلاق غول‌های خودروسازی در اثر کرونا تکذیب شد

اقتصادی
طلاق غول‌های خودروسازی در اثر کرونا تکذیب شد

هفت صبح| با وجود شایعاتی در خصوص به هم خوردن توافق فیات کریسلر و پژو سیتروئن در اثر شیوع بیماری کرونا در جهان، صنعت خودرو کماکان شاهد اتحاد یکی از بزرگترین مجموعه‌های ساخت خودرو در جهان است. این دو گروه که در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ بر سر ادغام به شکل ۵۰-۵۰ باهم توافق کردند، مالک شماری از مشهورترین برندها و سازندگان خودرو در جهان هستند.
مجله خبری اتوموتیونیوز در این راستا با انتشار گزارشی ضمن یادآوری تبعات بحران کرونا برای صنایع خودروسازی اعلام کرده : دو گروه خودروسازی FCA و PSA به توافق خود پایبند خواهند ماند.

به گفته مقامات گروه PSA، آینده آن چیزی که چهارمین خودروساز بزرگ جهان نام گرفته، در معرض خطر نیست و دو طرف به توافق خود پایبند می‌مانند.

طبق گزارش اتونیوز، گروه خودروساز فرانسوی اظهار داشته که متعهد به ادغام خود با فیات کرایسلر خواهد ماند علیرغم آنکه چشم انداز اقتصادی جهان با گسترش و شیوع کورونا ویروس تیره می‌شود.

شواهد موجود نشان می‌دهد شیوع ویروس کرونا خودروسازان را مجبور کرده که تولید خود را متوقف کنند و نمایندگی ها فروش خود را موقتا تعطیل نمایند.

این دو خودروساز در ماه دسامبر، کمتر از دو ماه از اعلام اولیه، هنگامی که هر دو تایید کردند که در مورد ادغام احتمالی بحث‌هایی در حال انجام است، تفاهم نامه ای امضا نمودند. گروه PSA همچنین تاکید کرده, شرایط پیش آمده قطعا ماندگار نخواهد بود و دو گروه فیات کرایسلر و پژو سیتروئن آینده‌ای روشن در پیش خواهند داشت.

بازدید اپلیکیشن 14 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ولخرجی کلان خودروسازان دیترویتی در بهار ۲۰۱۹ ولخرجی کلان خودروسازان دیترویتی در بهار ۲۰۱۹
دانش و فناوری
هفت صبح| مجله اتوموتیونیوز علیرغم افت نسبتا گسترده تولید و فروش خودرو در بازار آمریکا طی فصل بهار، میزان سرمایه‌گذاری در صنعت خودرو آمریکا را همچنان بالا و قوی‌تر از سال‌های قبل ارزیابی کرده است. طبق آمارها سه خودروساز بزرگ دیترویتی یعنی جنرال موتورز، فورد و فیات کریسلر تنها در…...
داستان مشکلات حیاتی مازراتی داستان مشکلات حیاتی مازراتی
دانش و فناوری
هفت صبح| مایک منلی مدیرعامل جدید گروه فیات کریسلر اخیرا در گفتگو با یک مجله آمریکایی به اشتباهات این گروه درخصوص برند مازراتی اعتراف کرده و گفته این شرکت مشکلات حیاتی برای فروش بیشتر در بازار آمریکا دارد. این اظهارات در حالی عنوان شده که مازراتی از ابتدای امسال تا…...
تلاش فرانسوی‌ها برای ادامه حیات در صنعت خودرو تلاش فرانسوی‌ها برای ادامه حیات در صنعت خودرو
دانش و فناوری
هفت صبح| تحولات صنعت خودرو در جهان به حدی سریع است که پای سیاستمداران را برای اصلاح امور به این بخش باز کرده است. فرانسه یکی از کشورهایی است که از آینده می‌ترسد و نمی‌خواهد از آلمان جا بماند. بلومبرگ گزارش داده امانوئل مکرون رییس جمهور جوان فرانسه تمام تلاش…...

پاسخ دهید