دانلود اپلیکیشن هفت صبح

طرح وحشتناک طالبان برای دختران مجرد بالای ۱۵ سال!

جهان
طرح وحشتناک طالبان برای دختران مجرد بالای ۱۵ سال!

روزنامه جمهوری اسلامی با انتشار دو خبر نوع برخورد طالبان با بانوان را مورد توجه قرار داده است.

کمیسیون فرهنگی گروه تروریستی طالبان که این روزها خود را «امارت اسلامی افغانستان» می‌نامد، با انتشار اعلامیه‌ای به عوامل خود در ولایات و شهرهای افغانستان دستور داد اسامی دختران ۱۵ سال به بالا و زنان بیوه ۴۵ سال به بالا را فهرست کنند و به کمیسیون فرهنگی این گروه ارائه نمایند تا آنها را به ازدواج تروریست‌های طالبان و به تعبیر خودشان «مجاهدین» درآورند. این اعلامیه که در تاریخ ۲۰ ذیقعده ۱۲ روز قبل صادر شده، این اقدام را موجب ریشه‌کن شدن «جهالت و بی‌دینی و مشکلات اجتماعی جوانان» دانسته است. این حرکت زشت گروه تروریستی طالبان، آغاز تجاوز به حقوق زنان و ایجاد نفرت نسبت به اسلام در افغانستان است.

در شبکه‌های اجتماعی فیلمی از تروریست‌های طالبان در حال انتشار است که دو نفر از زنان محجبه یکی از مناطق افغانستان که بدون همراهی یک مرد محرم از خانه خارج شده‌اند را با چوب کتک می‌زنند. زن‌ها با گریه و آه و ناله می‌گویند برای خرید دارو از خانه بیرون آمده‌ایم ولی تروریست‌های طالبان بدون توجه به گریه آنان، به کتک زدن ادامه می‌دهند.

بازدید اپلیکیشن 163 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. قابل توجه جناب سینا! رسانه هاو دولت ایران هرگز از طالبان حمایت نکردند. ملت افغانستان طی بیست سال نتوانستند یک حکومت یکپارچه بعد از طالبان داشته باشند. همواره شصت درصد افغانستان زیر سلطه ی طالبان و چهل درصد در اختیار دولت بوده. بنابراین هر کس در افغانستان حکومت کند به خودشان مربوط است. دولت و رسانه های ایران فقط قصد جنگیدن ندارند و این اسمش حمایت از طالبان نیست! حمایت اصلی از طالبان را مایک پمپئو انجام داد با دعوت آنها به آمریکا و مذاکره با آنها بدون حضور نمایندگان دولت افغانستان!!!

پاسخ دهید